Арсенал (Боярка) - Ронін (Лісне) 3:1 (14.06.2020)
18 червня 2020
Арсенал (Боярка) - Ронін (Лісне) 3:1
18:30. 14 червня 2020 року.
м. Боярка. "Зеніт". 34 глядачів
Кубок Києво-Святошинського району. 1/16 фіналу.

В місті Боярка живе біля 35 тисяч жителів. При цьому всьому населений пункт не має пристойного стадіону. На Зеніті гарне натуральне поле, але ж маленька трибунка на пару-трійку сидячіх місць, а цього ну явно замало.

За п’ять хвилин до початку матчу лупанув солідний дощ. Добре, що трибуна крита і нам було де сховатися від зливи. Але гравцям і рефам, довелось порхати всю гру під негодою. Єдине, що радувало, так це те, що на бровці біля нас бігала лайнсменіта. Яка в першому таймі так змокла, що в перерві перевдягнула суху футболку, яка, щоправда, швидко стала мокрою.

Приємним здивуванням було бачити групу підтримки гостьової команди. Це не були фанати у звичному розумінні цього слова. Хлопці, з мінімальним вкрапленням дівчат, були схожі на друзів гравців, або ж просто односільчан, які в рамках вечірнього досугу приїхали на матч. За боярчан переживали декілька людей, які приїхали спеціально на матч. Також були люди, які просто ховалися від дощу і в бік поля поглядали зрідка. На полі господарі потроху притискали гостей, хоча і пропустили першими. І як наслідок перемогли, та пішли далі в 1/8 кубку району. Отже, чекаємо жеребкування та нові матчі.