Стадіон Центральний (Зоря)
29 квітня 2020
Центральний (КХП «Дружба»)
Адреса:Одеська область, Саратский район, с. Зоря.
Місць:625 (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Клуб:"Зоря", "Зоря-2", ДЮСШ "Зоря"
Оцінка:
Актуальність11.11.2017

Більшість футбольних уболівальників знає маленьке село в Саратському районі завдяки футбольному клубу "Балкани" та його стадіону їм Б.Тропанця. Але далеко не всі знають, що в селі є ще один стадіон на якому виступає ще один місцевий клуб - "Зоря". Він розташований на околиці села, недалеко від річки Сарата.

Дуже не типовий стадіон для нашої країни, який побудований ще в кінці 60-х років. Гуляючи навколо футбольного поля, ловиш себе на думці, що знаходишся не у п’ятитисячному селі на Одещині, а десь в Англії на Non League football. Дуже вже дана споруда нагадує стадіон з британської глибинки.

По один бік стадіону розташовані дві криті трибуни з дерев’яними лавками, які розділені адміністративною будівлею. На протилежному боці розташовані лави для запасних і трибуна з дерев’яних лавок в два ряди, що вміщує близько двох сотень уболівальників. За одними з воріт, є повнорозмірне запасне поле з трибунами із дерев’яних лавок.

На Центральному стадіоні проводить свої домашні матчі ФК "Зоря", яка бере участь в чемпіонаті області. Також тут в чемпіонаті району проводить свої матчі дубль "Зорі".