Вікторія (Миколаївка) - Металіст 1925 (Харків) 0:0 (03.09.2016)
17 квітня 2020
Вікторія (Миколаївка) - Металіст 1925 (Харків) 0:0
17:00. 3 вересня 2016 року.
смт. Миколаївка. "Вікторія". 500 глядачів
Аматорський чемпіонат України.

Привіт,мене звуть Артем і я хотів би розповісти про те,як я вирішив зайнятися граундхоппінгом, але не сам а зі своєю другою половинкою.

Приблизно місяць тому я почав відвідувати сайт ultras.org.ua і нещодавно примітив розділ під назвою "Граундхоппінг". Прочитав про це хобі, і воно мене дуже зацікавило. Тож я вирішив спробувати, але не сам, а зі своєю другою половинкою. Якщо брати загалом, то я побував на чималій кількості стадіонів, але вирішив почати все з чистого аркуша, як то кажуть.

І от першою нашою мішенню став стадіон в смт. Миколаївка Сумської області, де місцева Вікторія приймала Металіст 1925. До стадіону ми добралися без проблем, бо проживаємо в Сумах, і до Миколаївки майже щопівгодини їздить маршрутка. З нами ще поїхали наші друзі, які теж залишилися в захваті від матчу.

Атмосфера на стадіоні була по-справжньому футбольна. Місцеві жителі повністю заповнили трибуну. Ажіотаж був ще той...в гості приїхав сам Металіст, хоча всі розуміли, що це не та команда, але все ж таки... Порадували фанати Металіста 1925, які гідно підтримували своїх протягом всієї гри. Також на наш подив на матчі були присутні фани Вікторії з прапорами, барабаном... мене це вразило...

Матч завершився сухою нічиєю, але команди показали гарний футбол. Після закінчення матчу сумно не було, оскільки маршрутки вже не ходили. Нам довелося разом з фанатами Металіста добиратися до Сум попутками, що було досить важко, бо ніхто з водіїв не хотів зупинятися біля великого натовпу :) Але все ж таки ми сіли на міжміський автобус, який нас довіз до міста. Так ми пробили з моєю малою наш перший стадіон. І найголовніше, що нам це сподобалося.