Стадіон СОК "Радсад" (Радісний Сад)
10 квітня 2020
Стадіон спортивно-оздоровчого комплексу "Радсад"
Адреса:вул. Миру, 8А, селище Радісний Сад, Миколаївська область.
Місць:6000 (дерев’яні лави, переважно демонтовані)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Клуби:ДЮСШ Радсад
Оцінка:
Актуальність20.05.2018

На протилежному від Миколаєва березі Бугського лиману розташувалося селище Радісний Сад, прославлене на усю країну своїм господарством "Радсад", яке має найбільшу в Україні площу виноградників та виготовляє більше 25 марок вина.

Радсад - це підприємство зі 100-річною історією. У радянські часи у селищі йшло постійне будівництво, побудували і спортивний олімпійський комплекс зі стадіоном, готелем на 160 місць, тренувальними залами, закритим плавальним басейном, літній оздоровчий табір на 600 місць, їдальні на 300 і 200 місць.

На цьому стадіоні в чемпіонатах області та району проводила свої домашні матчі команда ФК "Радсад". Невідомо, коли саме футбол покинув головну арену селища і перебрався на сусіднє футбольне поле. Мабуть в ті роки почав занепадати увесь спортивно-оздоровчий комплекс.

Спортивні будови вимагають капітального ремонту, трибуни майже повністю в аварійному стані, а футбольне поле порасло високим бур’яном. Футбол з селища нікуди не подівся, як і раніше тут працює ДЮСШ. У чемпіонаті області грає ФК "Радсад", з невідомих нам причин проводячи свої домашні матчі на футбольній галявині (хочу зауважити, що дуже пристойної якості),
де крім кількох дерев’яних лавок нічого немає. А поруч роками занепадає нетиповий для нашої країни красень стадіон.