Nõmme Kalju FC - FCI Levadia Tallinn 3:2 (03.03.2019)
Nõmme Kalju FC - FCI Levadia Tallinn 3:2
13:00. 3 березня 2019 року.
Tallinn. Sportland Arena. 641 глядач
Естонія. Суперкубок.

За два дні до гри знаходимо в Інтернеті інформацію про супер кубок Естонії. Наступного дня вже їдемо до стадіону купувати квитки. По обіді каси були зачинені або взагалі не працювали. Запитуємо у хлопця, який йшов на стадіон з м’ячами, де можемо купити квитки. Він просить зачекати 5 хвилин. Повернувся, як пізніше з’ясувалося, один з гравців ФКІ Левадія з двома квитками, котрі він нам вручив як подарунок. Подякували, взяли автограф та пішли їсти піццу. Вартість одного квитка складає 3 євро.

Матч був призначений на 13:00. За годину до гри прибули на місце: транспортна розв’язка робить розташування стадіону досить зручним. Сам же матч у місцевих не викликав великого ажіотажу. Невелика черга біля кас та на вході. При вході на стадіон поверхневий обшук, попросили відкрити рюкзак. Сама ж спортивна споруда розташована в комплексі футбольних полів. Всього їх 5 або 6, одне з котрих крите.

Фаворитом цього матчу була Левадія. Команда останні роки займає призові місця та виступає в лізі Європи.
Сам стадіон має бетонну трибуну з дахом та пластмасовими стільцями, штучний газон, електронне табло. На самому матчі були присутні ультрас обох команд, які весь час заряджали. Барабан, розетки та прапори в кольорах своїх команд – все як зазвичай.

Перейдемо до головної події дня, а саме до того, що відбувалося на полі. Перший тайм з рахунком 0:1 закінчився на користь ФКІ Левадія. А далі було на що подивитись вболівальникам обох команд та посивіти. Вже на початку другого тайму рахунок стає рівним. Потім номінальні господарі на протягом 8 хвилин забивають ще два голи. Левадія забиває свій останній м’яч. В кінці гри гравець Левадії отримує червону картку. Свисток арбітра, команди підходять до своїх вболівальників та дякують їм за підтримку. Переможців нагороджують суперкубком. Відбувається салют. Кожен охочий зміг сфотографуватись з кубком. Чим ми і скористались. Вболівальники, гравці почали розходитись: хто святкувати, а хто із сумом на обличчі залишав стадіон.

Ходіть на футбол за емоціями. Далі буде...