Фортуна (Кривий Ріг) - Колос (Софіївка) 2:4 (21.09.2019)
24 вересня 2019
Фортуна (Кривий Ріг) - Колос (Софіївка) 2:4
17:00. 21 вересня 2019 року.
м. Кривий Ріг. УТБ "Гірник". 45 глядачів
Чемпіонат Кривого Рогу. Вища ліга.

Вечірній матч, третій і останній в графіку мого трійника, проходив на базі Гірника, а саме на штучному полі. Цей клуб сьогодні не грав, проте їх фірмовий магазин з атрибутикою працював. Рози, випмели і таке інше можна було зачепити у невеликій будочці, де окрім продавчині знаходився наритий чолов’яга, який хотів напарити мені дитяче крісло з лого.

Але повернемося до гри. Матч проходив жваво, Колос швидко забив двічі, після чого до перерви не відбувалося нічого особливого, окрім того, що збільшилася кількість глядачів. Сидячих місць на трибуні небагато - всього 108, проте у пабчику, який має зручні панорамні вікна в бік поля та розливне пиво по 20 грн також може розміститися до 50 осіб.

А оскільки в цей вечір було прохолодно, то на вулиці за грою спостерігало лише 15 осіб, ще 30, враховуючи працівників спорткомплексу, розмістилися в барі та потроху зловживали. Перший тайм і кінцівку другого я провів на свіжому повітрі, а інший час у пабі. Довершеності смаку замовленої мною кави додав кон’як із фляжки, яку я передбачливо узяв із собою в подорож.

В середині другого тайму команди обмінялися голами, а на останній хвилині гри гравець Фортуни поклав м’яч в сітку прямим пострілом зі штрафного.