Локомотив (Тбілісі) - Діла (Горі) 1:0 (19.05.2019)
29 серпня 2019
Локомотив (Тбілісі) - Діла (Горі) 1:0
19:00. 19 травня 2019 року.
м. Тбілісі. ім. Міхеїла Месхі (запасний). 300 глядачів
Чемпіонат Грузії. Національна ліга.

Ну яка ж відпустка без футболу. Цього разу на шляху відпочинку був Тбілісі, в якому грає ціла пачка команд, одна з яких "Локомотив". Анонс відсилав нас до стадіону імені Михаїла Месхі, що знаходиться в мальовничому парку Ваке, а погляд на нього з гори розігріває футбольний апетит.
Яким же було здивування, коли ми дізналися, що гра буде на маленькому стадіончику поруч з головною ареною Грузії, що являє собою одну трибуну на кілька тисяч. В околицях стадіону активні написи Locomotive, але масового скупчення людей немає. Як і в Полтаві, бабці продають насіння і палички, атрибутики нуль, вхід вільний, якоїсь програмки чи буклетика теж не знайшли.

На гру зібралося близько 300 людей різного віку та статі, хтось теревенив грузинською, але лаявся російською, була помічена й пара німців (схоже хоперів) з якими я перекинувся кількома словами, пояснюючи де гості, а де господарі. Сама ж гра була доволі напруженою, і перший тайм господарі завершили перемогою. Закінчувався він під акомпанементи проливного дощу з блискавкою. Добре, що є дах, який укрив під собою усіх бажаючих.

З активної підтримки був дивак-одинак у футболці "Локомотива" та кілька прапорів, з виїздюків не було нікого.

Варто відмітити ще й охайні вбиральні, які б у нас на стадіонах не прижилися, а сушарки, скоріш за все, швидко б знайшли нових власників.

Ще однією з родзинок гри був піп, котрий споглядав за перепетіями у фьорстлайні. Гра ж добігла логічного завершення, дощ минув, і дешеве грузинське таксі повезло нас до центру...