Стадіон УТБ "Гірник" (Кривий Ріг)
21 червня 2019
УТБ "Гірник"
Адреса:Дніпропетровська область. вулиця Світлогірська, 87
Місць:108
Поле:штучне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Клуб:Молодіжні команди Гірника, матчі чемпіонату міста
Оцінка:
Актуальність05.06.2016
Фортуна (Кривий Ріг) - Колос (Софіївка) 2:4 (21.09.20...

Учбово-тренувальну базу ФК «Гірник» зведено на місці старого стадіону шахти «Батьківщина». Про існування останнього нагадує лише вхідна брама з колонами. При цьому вхід на базу знаходиться з протилежного боку. Це створюю незручності, адже доводиться робити гак навколо території споруди, замість того щоб просто зайти з боку вулиці Світлогірської.

Спортивний об’єкт не дотягує до того, аби назвати його стадіоном. Синтетичне поле та кілька металевих пересувних трибун. Позитиву додає хіба що дерев’яна споруда з баром обабіч поля.

Тим не менше, на «Гірнику» проводять чимало матчів чемпіонату міста та області. Варто зазначити, що рівень чемпіонату Кривого Рогу із його трьома лігами не поступається деяким областям. Як не крути, а заїхавши до найдовшого міста з метою граундхопінгу, залишити НТБ «Гірник» без уваги наврядчи вдасться.

В анонсах матчів досі можна побачити стару назву стадіону.

ПС. В іншого районі Кривого Рогу існував стадіон «Гірник», який свого часу залишив слід в історії українського футболу, але наразі від нього лишилась тільки освітлювальна вежа.