Крумкачи - Гомель 0:1 (4.11.2017)
12 листопада 2017
Крумкачи - Гомель 0:1
14:00. 4 листопада 2017 року.
Мінськ. "Стадіон ФК Мінськ". 145 глядачів
Чемпіонат Білорусі. Вища ліга.

В Білорусь я мотнувся лише на один день, де в компанії граундхоперів з різних країн подивився єдиний матч. Акуратний стадіон, металошукачі при вході, і зовсім не багато відвідувачів, як для матчу топової ліги країни. Єдине що порадувало - це наявність активних фанатів з обох сторін.
На квитках, що продають на вході по 5 рублів (приблизно 70 гривень), зображені футболісти місцевої команди, що корчать різні мармизи - оригінально! Пристойних сувенірів знайти не вдалось - примітивні штамповані речі не привернули уваги. До переваг арени можна віднести наявність аж двох точок харчування де окрім напоїв (пиво, чай і т.п.) можна придбати хот-доги та інші снеки. Все для людей.
Всі ми знаємо, що в Білорусі фанати всіх клубів відчувають на собі тиск з боку влади, тому активні сектори не виглядають так потужно і яскраво, як моглиб. Фанати місцевого клубу Крумкачи (в перекладі - ворони) були схожі на фан клуб з друкованими на вінілі банерамии, барабаном і типовою атрибутикою. Гомелі мали лише один банер, їх приїхало 25 чоловік. Обидва активних сектори розташовувались на крайніх секторах протилежних трибун та були активними весь час. З фанатської точки зору це був звичний прохідний матч. Як мені здалось, на полі точилась рівна боротьба, але єдиний гол забили гості, які окрім гарного настрою повезли додому і три очки.