Сокіл (Вознесенськ) - Ліцей (Казанка) 2:2 (30.09.2017)
31 жовтня 2017
Сокіл (Вознесенськ) - Ліцей (Казанка) 2:2
12:20. 30 вересня 2017 року.
м. Вознесенськ. Центральний. 130 глядачів
Чемпіонат Миколаївської області. Фінальний етап.

Приїхавши з ранку по раніше в четвертий за чисельністю населення місто області, перед мною став вибір. Оглянути центр і йти на стадіон, або подолати усе місто, щоб на власні очі подивитися на досить пристойних розмірів мотобольний стадіон, колишню резиденцію Петра I, а також місце де був розстріляний відомий король Одеського кримінального світу Мішка Япончик. Заманливо, але проробляти багатокілометровий гак не було не часу, а ні бажання. Тому вибравши перший варіант культурної програми, я відправився оглядати центр.
Перше враження про місто негативне, суцільні ринки і стихійні базари які розкинулися на кілька кварталів. Але варто пройти трохи далі вузькими вуличками і вже зовсім інша картина. Старовинні будинки, чисті вулиці, зелені парки. В одному з яких донині зберігся діючий радянський парк атракціонів. Візитною карткою міста є Царська ротонда, яка була споруджена ще в 1837 році до візиту царя.
Прибувши заздалегідь на стадіон і зробивши коло пошани навколо поля, я розмістився на трибуні. З колонок лунало радіо на хвилі Ретро ФМ. Шлягери минулих років підняли мій настрій і навіть змусили трохи поностальгувати. Потроху почали підтягуватися місцеві вболівальники, а з їх приходом збільшилася увага за тим що відбувається на трибуні у бабусі прибиральниці. Яка блискавично вирахувала порушників і зробила попередження цим малолітнім хуліганам, щоб ті лузали насіння у пакет, а не на підлогу.
Під радянський футбольний марш команди вийшли на поле. Гравці "Сокола" в домашніх стінах відразу заволоділи перевагою, створюючи один небезпечний момент за іншим. В середині першого тайму господарі відкрили рахунок, а під завісу першої половини гри забили гол "в роздягальню".
З початком другого тайму, я вирішив пофотографувати копанку, з іншого боку стадіону по ближче до кромки поля. Це викликало інтерес у одного з місцевих уболівальників та бокового судді. Який відволікаючись від матчу, розпитував мене з місцевої чи я преси та чи багато я хороших кадрів наклацав.
У другій половині гри команда "Ліцею" відіграла один м’яч. І ось тут розгорілися пристрасті на полі і на трибунах. Вирували вони до останніх секунд матчу, коли суддя поставив пенальті в ворота "Сокола". Гості реалізувавши пенальті, порахували що нічия у них в кишені. Але господарі всією командою кинулися вперед і вже в наступній атаці забивають гол ... 3-2 фантастика ... але ні, суддя вирішує скасувати гол. І відразу ж дає фінальний свисток. Йдучи в підтрибунне приміщення, рефері цього матчу вислухали шквал нецензурної лексики та обурення в свою адресу.
Покинувши стадіон, у мене було трохи часу до повернення додому. Його я вирішив провести в місцевій крафтовій пивоварні "Фалькон". Як виявилося, у них в наявності був всього один сорт власного пива, який був рідкісною кислючою гидотою. Не біда, благо що поруч опинився фірмовий магазин місцевого пивзаводу "Соколівське". Прихопивши з собою темного пива, я відправився коротати час до від’їзду до берега річки з цікавою назвою - "Мертвовод".