Миколаїв - Авангард (Краматорськ) 2:2 (15.10.2017)
28 жовтня 2017
Миколаїв - Авангард (Краматорськ) 2:2
15:30. 15 жовтня 2017 року.
м. Миколаїв. Центральний. 1483 глядачі
Чемпіонат України. Перша ліга.

Третій і останній за вихідні матч в Миколаєві проходив на стадіоні Центральний. Перед матчем заскочили в ресторан-броварню, що знаходиться зовсім поруч. Посидііли, поспостерігали за пташками, що в пошуках здобичі кружляли над водою, звісно продегустували пінний напій. Вже під матч підійшли до імпровізованої каси, де і придбали квитки, котрі після подешевшання коштують 40 грн. Навколофутбольного ажіотажу, як і в більшості міст, не було. В чаші стадіону за грою спостерігали декілька сотень людей. Ще 120 зручно вмостившись на пагорбах по псфу спостерігали за тим як футболісти ганяють круглого.
Гра була доволі бадьорою, на полі грали рівні команди, що в підсумку і могло б зафіксувати табло, але не змогло, бо саме під час матчу декілька робітників його старанно демонтовували. Чи буде на місті старого табло нове достаменно не відомо.
Особисто я очікував на цій грі побачити активну підтримку з боку фанатів обох клубів. Аде не так сталось, як гадалось. З двох автономних фанатських очагів, що я бачив у Краматорську не приїхало жодного фаната. Незважаючи на зручний час початку матчу та цілих три вихідних. Миколаївці також не уважили своєю присутністтю незважаючи на те, що мали домашню гру. Чим пояснюється така зневага до власної команди вгадувати не буду.
Після першого тайму, який ми провели на центральній трибуні рушаємо на пагорби, щоб спостерігати як за тамтешніми відвідувачами гри, та і просто зміна локації не завадить. З висоти сталіон видно, як на долоні. Мужики, що вмостились на простирадлах потроху святкують вихідний день. Атмосферно.
Після матчу без штовханини ти заторів покидаємо стадіон. Миколаївський трійник завершено.