ФК Кривоозерська-Радсад - ФК Варус 2:1 (15.10.2017)
ФК Кривоозерська-Радсад - ФК Варус 2:1
13:00 15 жовтня 2017
м. Миколаїв. Центральний (запасне поле). 46 глядачів
Малий кубок міста Миколаїв. 1/4 фінала

Після того як тур херсонщиною пішов по бороді я вирішив не мудрствувати і подвитись три матчі в Миколаєві. Тим паче Корабел, який вже вздовж і впоперек знає миколаївські арени був моїм гідом. Данний матч йшов причепом до гри першої ліги на основному стадіоні міста. Але враховуючи те, що обидва стадіони поряд вдалось без проблем подивитись гру на малий кубок міста.
В принципі стадіон виглядає непогано, аби ще замінити ну зовсім уже убитий штучний газон, то і ціни б йому не було в аматорських турнірах. Зайшовши на трибуни за 5-10 хвилин до матчу і зручно вмостившись, почали спостерігати за подіями навколо. Гравці обох команд матьорі любителі, що видно з першого погляду на їх форму, як фізичну, так і ту в яку вони одягнуті. Поки гравці очікуючи початку гри вовтузились біля кромки, боковий рефері жартував і запрошував усіх вже виходити грати.
З невеликою затримкою матч почався. Біля нас сиділо сімейство одного з учасників матчу. З ними був чудернацький песик, який після того як ми його добряче пофоткали стає частиною нонлігдогсів. На полі точилась більш-менш рівна боротьба, що не може не радувати. Адже вчорашній матч в оді ворота, ще свіжий у спогадах. Ближче до кінця першого тайму робимо коло пошани та фотографуємо все довкола. Особливу увагу привертає туалет типу сортір та будка-харчевня в якій торгують напоями та снеками.
В підсумку матч завершився перемогою мінералочників (Кривоозерська це така локальна водичка) з чим їх і вітаю.