МФК Первомайськ - Інгулець (Снігурівка) 7: 1 (14.10.2017)
МФК Первомайськ - Інгулець (Снігурівка) 7: 1
15:00 14 жовтня 2017.
Миколаїв. "Трудові резерви". 200 глядачів
Чемпіонат Миколаївської області. Вища ліга. Фінальний матч.

Завдяки "стабільності" Херсонської обласної федерації та ААФУ, двом переносам і двом скасованим матчам, наш тур Херсонщиною перекочував у місто Корабелів. Найбажанішим для мене був саме цей матч. Родзинка в тому, що стадіон "Трудові резерви" був реконструйований ще під Євро в 2012 році! З тих пір тут було проведений всього один офіційний матч, та й той тільки в цьому році. Довгих п’ять років, новенький стадіон простоював без матчів і поростав бур’яном.

І ось сьогодні на стадіоні "Трудові резерви" заплановано відразу три фінальних матча. Справа в тому, що чемпіонат Миколаївської області в цьому році складався з трьох етапів. У першому раунді команди поділили на регіональні зони. У другому за спортивним принципом команди були розділені на три ліги. У третьому раунді були проведені матчі плей-офф і фінали.

Зустрівши на зупинці Остапа і Аню, які на вихідних мали подивитись декілька матчів, ми пройшлися алеєю вже злегка пожовклого парку. Зайшовши на стадіон в акурат під закінчення другого матчу, нас приємно здивувало чимала кількість уболівальників на трибунах. Близько трьохсот глядачів з різних куточків області спостерігало за матчами. Причому вони не просто спостерігали, а "шизіли" хто як міг. З одного боку боку жінка під гудки дудки заводила своїх земляків "Очаків вперед!". З іншого боку дідусь в сірому класичному ретро костюмі гнав свою команду вперед "Одеса-Одеса" та "Нова Одеса найсильніша". А позаду сиділи хлопці з Снігурівки та травили "батько, потрібно кричати не О-деса, а А-деса". Після закінчення другого фінального матчу, ми зробили коло пошани стадіоном попутньо фотографуючи його.
З початком головного матчу дня, ми перемістилися на протилежну трибуну. Частина вболівальників роз’їхалася по домівках. На трибунах залишилось приблизно двісті людей. Особливо не спостерігаючи за тим, що відбувалось на полі, було помітно явне домінування Первомайська. Підтвердження тому два м’ячі ще у першому таймі.

У перерві ми вирушили до найближчого супермаркету, за локальним зігріваючим напоєм. Трохи запізнившись на початок другого тайму, ми прогавили два голи. У другій половині гри було значно веселіше як на трибунах так і на полі. Гравці Первомайська забили ще три голи, на що гравці з Снігурівки змогли відповісти лише одним забитим м’ячем. Фінальний матч чемпіонату області з футболу, закінчився з хокейним рахунком 7: 1.

Після зникнення команди з Врадіївки, МФК Первомайськ продовжує домінувати в області. На даний момент немає колективів, які змогли б їм скласти конкуренцію на Миколаївщині.