Sheriff (Tiraspol.Moldova) - Legia (Warsaw.Poland) 0:0 (23.09.2017)
19 жовтня 2017
Sheriff (Tiraspol.Moldova) - Legia (Warsaw.Poland) 0:0
20:00 24 серпня 2017.
м. Тирасполь. СК "Шериф". 6237 глядачів
Ліга Європи. Раунд Плей-офф.

Після чергового жеребкування Ліги Європи я задумався про поїздку у Придністров’я. Чесно зізнаюся, я сумнівався чи їхати в Тирасполь, який де-факто знаходиться в невизнаній республіці. Адже по телевізору та в інтернеті розповідають про упереджене ставлення тамтешніх жителів до українців і про чинний соціалізм, мало не коммунізм. Трохи порадившись з колегами по граундхоперскому цеху, а головне дізнавшись що мій інтернет-знайомий благополучно з’їздив у Тирасполь, я почав пакувати наплічник.
З невеликими негараздами мені все ж вдалося перетнути кордон. Вже на під’їзді до міста в очі почав китись контраст. Всюди гасла в стилі союзних часів, герб республіки, який так і не змінювався з тих пір, прапори ПМР і Росіі. Та і все навколо нагадувало кадри з радянських фільмів, трохи розбавлених сучасністю. Прогулявшись вздовж всього міста зустрічав такі місця як Будинок Союзів, будівля КДБ, опорний пункт дружинників та військові частини РФ. Апофеозом даного виїзду стало відвідування місцевого книжкового магазину, з цілю роздобути локальних поштових листівок. Чого гріха таїти, я охренів коли озирнувся навколо ... прапори ПМР, Росії та СРСР мене вже не дивували, а ось прапори Російської імперії, Абхазії, Осетії та прапори ще однієї мразоти, про яку навіть писати не хочу, мене ошарашили. А родзинкою стали портрети місцевого президента, Путіна та ... Сталіна !!! Якщо я був здивований від побаченого, то уявляю які були відчуття у поляків які приїхали на виїзд. А їх мало бути чимало, близько двохсот чоловік. Як мені розповів поляк з яким я познайомився на місцевій пошті, ультрас організовано полетіли у Кишинів, а звідти вже басами їхали на матч. Інші вболівальники добиралися своїм ходом. Нажаль, ніяких проходів або будь-яких інших двіжух в місті не було. Невеликі купки поляків я помітив у центрі та на цьому мабуть все.
Прийшовши на стадіон раніше, насамперед відвідав місцевий фан-шоп. Після чого я відправився підкріпитися у фаст-фуд на стадоні, який тут називається "буфет"! Дівчата в пілотках та однакових уніформах продають закуски та безалкогольне пиво яке вони вміло переливають з жб банок в пластмасові стакани.
Квиток я в зяв біля виїзної трибуни, щоб на власні очі поспостерігати за легіоністами. Навіть без піро і крутих перфомансів вони виглядали на рівні. Весь матч нон-стоп варшавські кібіци гнали свою команду вперед. На секторі їх було трохи більше двохсот персон. І всім цим вміло керував легендарний споукмен, який весь матч стоячи спиною до поля, заводив свій сектор. Місцеві ультрас теж виглядали гідно, але перекричати поляків їм вдавалося тільки в союзі з усім стадіоном. Що теж похвально, адже не всі можуть похвалитися такою взаємодією між простими вболівальниками та ультрас.
Гравці "Шерифа" увесь матч володіли перевагою створюючи час від часу гольові моменти, гості задовольнялися контратаками. Жодній з команд не вдалося реалізувати свої моменти. Матч закінчився сухою нічією. Завдяки виїзному голу, "Шериф" проходить у груповий етап Ліги Європи.
Велику розповідь про відвідини Тирасполя читайте в друкованому виданні "Копанкомандри".