Стадіон "Спартак" (Ніжин)
04 жовтня 2017
"Спартак"
Адреса:Чернігівська область. Ніжин. вул. Воздвиженська, 32.
Місць:2500
Поле:трав’яне
Освітлення:оснащене
Табло:присутнє
Клуб:ДЮСШ Динамо
Оцінка:
Актуальність10.04.2021

Стадіон "Спартак" в Ніжині побудований в радянські часи і довгий час обидві його трибуни були заповнені старими та трухлими дерев’яними трибунами. Проте, коли ще існував ФК Ніжин, то глядачі ходили на футбол великими групами, а нараз:і в місті немає постійної команди, за яку б хотілося переживати місцевим жителям. Навіть новостворений ФК Фрунзівець протримався на плаву лише кілька років, після чого по фінансовим причинам зупинив свою діяльність. За ці роки місцеві вболівальники навіть могли поспостерігати за участю Фрунзівця в аматорському кубку України, але казка швидко скінчилася.

Мало хто сподівався, проте саме тоді відбулася і реконструкція стадіону "Спартак" - дерев’яні лавки замінили на пластикові сидіння, хоча все ще не вся східна трибуна заповнена сидіннями, деколи нагадуючи стоячий сектор :) Досить нещодавно на території стадіону з’явилося електронне табло, а до цього був лише олдовий варіант, де таблички з кількістю м’ячів доводилося зміновати вручну.

В Ніжині на головному стадіоні окрім міських змагань грає лише клуб ДЮСШ Динамо, який виступає в чемпіонаті Чернігівської області і в сезоні 2017/18 йде серед аутсайдерів. Особливого ажіотажу гра ДЮСШ не викликає, тому на їхні матчі збирається 50-100 глядачів в найкращому випадку.

Фото 2021 року

Фото 2017 року

Фото 2013 року