Авангард (Краматорськ) - Жемчужина (Одеса) 6:2 (03.09.2017)
Авангард (Краматорськ) - Жемчужина (Одеса) 6:2
м. Краматорськ. "Авангард". 1327 глядачів
Чемпіонат України. Перша ліга.

Не зважаючи на всі розмови про ПСФ та олскул, ще в першому турі домовилась про дорогу з Краматорська з ФК «Жемчужиною». Дістатись до міста взагалі не проблема, та і виїхати теж, проте саме місто забирає багато сил. Тому не дивлячись на те, що їхати автобусом 850 км близько 16 годин – то один раз можна полінуватись із пошуком варіантів.

Краматорськ лишив по собі приємні спогади. А от якби колесо огляду працювало й «Блюмінг» був відкритим – то поїздка була б просто прекрасною. Є заради чого повернутись.

По місту багато афіш матчу, хоча вони маленькі й розташовані внизу рекламних стовпів. Потішила черга за квитками. Кілька стареньких дідусів були налаштовані на перемогу гостей. Дивно й приємно було чути скандування «Вперед, Одесо!». Гра була настільки напружена, що навіть я не стрималась й кілька разів вирвалося «Давай, Толік!». Що там до мого волання, коли на стадіоні два ультрас сектори? Звук в обох був на рівні. Але от розбивання назви команди й міста на склади, якось мені було важко сприймати. На 88 хвилині один сектор заспівав гімн України, інший «Воїнів світла». В принципі, нічого цікавого на матчі не було, окрім рахунку – 6:2. Вісім голів не кожен день можна побачити, гравці обох команд ні на хвилину не зупинялись. Саме заради такої боротьби на полі варто було відвідати цей матч.