Нива (Тернопіль) - Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1 (05.08.2017)
10 серпня 2017
Нива (Тернопіль) - Прикарпаття (Івано-Франківськ) 0:1
18:00. 5 серпня 2017 року.
смт. Вишнівець. "Вишнівецька об’єднана громада". 500 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга.

Новенький стадіон на футбольнй карті країни відкрився нещодавно у селі Вишнівець. Можна сказати “незайманий” - жоден граундхопер на ньому не був. Детальніше про стадіон читайте згодом на нашому сайті.

Відразу з календарем пропустила момент купити прямий квиток до Тернополя. Практично в останню мить знайшовся варіант поїздки через Жмеринку й лише в один бік. З уточненням туру в УПЛ без питань місце у ГХ-календарі зайняв матч у Кропивницькому. На кшталт – хочу так й ніяк інакше. Тож зворотній квиток одразу купувася саме з Кропивницького. Логістика між містами намалювалась за добу до відправлені у міні-тур.

Стоячи у дверях вокзала у Жмеринці й дивлячись на перон з наступним потягом, промайнула думка – чим я займалась останні 10 років? До цього життя мене не готувало. Вокзал у Жмеринці стоїть між коліями. Інтерсіті трішки запізнився, треба терміново стрибати з перрону другої коліі й якось оминути потяг на 4 колії. Ще й напхали 20 вагонів. Як люди добу у цьому потязі їхали? Це жахіття.

З Тернополя до Вишнівця маршрутки курсують кожні 10 хвилин. Тому по прибуттю перш за все йду до озера – кораблик чекає. В них навіть квиточки є.

До Вишнівця купую квиток у касі на найближчий бас. Знаходжу саме той, водій починає гуморити - а ваш автобус вже поїхав і взагалі у вас квиток вчорашній. Перепитую його чи бував він в Одесі?
Вишнівець входить до національного заповідника «Замки Тернопілля». Саме тут знаходиться палац Вишневецького й деякий час жив та писав Шевченко. Палац активно реконструюють й внутрішнє убранство вражає. А коли роботи закінчаться – буде бомба, бо деякі зали – копії з Версалю!

Стадіон знаходиться відразу за палацом. Низенький паркан, величезні смереки. Територія навколо активно оздоблена поліцією, тільки за парканом. Маленькі трибуни дуже жваво заповнюються. Серед глядачів представники місцевих команд Кременця й Вишнівця. Саме для місцевої команди реконструйована арена. Для того, щоб дорослі змогли насолодитися грою, на теріторії величезний дитячий майданчик. Але він розташований дуже близько до воріт. М’яч дуже часто літає за паркан, що ж можно говорити про гойдалки. У Коростені ми бачили, як спеціальий чоловік керував табло, сидячі під ним з ноутбукм, тут техніка пішла далі й табло керується через вай-фай. Цей маленький факт був виявлений, коли телефонні мережі під віковими деревами перестали знаходити зв’язок

Представники Ниви займають сектор під крівлею. А гості розташувались на протилежній трибуні. Не зважаючи на розташування майже у лісі, акустика дуже гарна з невеликим відлуння. 4 гостей зі Станіславу не замовкали цілий матч й не поступалися у звучанні господарям. Пропустивши прикрий гол, тернополяни трішки замовкли, хоча під кінець влаштували гучний нон-стоп.

До речі, вхід на стадіон був безкоштовним. Тому на трибунах можна споглядати геть усі прошарки суспільства. Може тому стільки охорони на стадіоні. До того ж поліціанти спритно бігали по м’ячики, що перестрибували паркан.

Не зважаючи на те, що до Вишнівця автобуси ходять кожні 5-10 хвилин, останній на Тернопіль проїзджає о сьомій. Якось так несподівано вийшло, що на початку матчу знайомлюсь із водієм команди, що погоджується підвести назад до міста.

Попереду потяг до Вінниці й дорога на Кропивницький, але це вже буде іншим днем, бо потяг відправляється о першій годині ночі.

Продовження "двійника" ТУТ.