Автолокомотив (Южноукраїнськ) - Аграрник (Широколанівка) 8:0 (09.07.2017)
Автолокомотив (Южноукраїнськ) - Аграрник (Широколанівка) 8:0
м. Южноукраїнськ. "Олімп". 90 глядачі
Чемпіонат Миколаївської області. Група "Центр" .

У моїх ГХ-планах давно була мета пробити всі стадіони своєї області. Місто Южноукраїнськ було одним з перших в цьому списку, але щоразу я відкладав його на потім. Даний тур міг виявитися особливим, адже до останнього був шанс зібратися майже усім хоперським рухом... але мабуть цього разу не судилося.

Час в дорозі пролетів швидко. Проїжджаючи Миколаївщиною, я милувався з вікна автобуса жнивами.

Приїхавши на місце, за сформованою вже традицією я відправився на екскурсію. Місто дуже сподобалося. Чисте, доглянуте, охайне і по-своєму затишне. Складалося враження, що його як побудували за радянських часів, таким воно і зберіглося, місцями додавши себі сучасності.

Пройшовши вздовж майже всього міста атомників, та на шляху відвідавши два стадіони, я відправився мабуть в найкрасивіше місце тут. Щоб описати красу і атмосферність Надбужжя у мене просто не вистачить слів, тому я просто залишу тут пару фото.

Намилувавшись вдосталь цією красою, швидким кроком я відправився на стадіон. На моє розчарування в 40 тисячному місті на футбол прийшло всього-нічого вболівальників, їх навіть сотні не назбиралося.

Мене злегка приголомшила поява команди "Аграрник". Вони приїхали не на старому автобусі і навіть не на новому... Вони приїхали на трьох крутих новеньких позашляховиках і мінівені! Діставши сітки з м’ячами з багажників, вони як ні в чому не бувало пішли розминатися. На розминці я вгледів у складі аграріїв колишніх профі, які раніше грали за МФК Миколаїв, а зараз одночасно катають на область за херову хмару аматорських клубів (АМФ в повному його вигляді).

У минулому сезоні в чемпіонаті Миколаївської області можна було спостерігати "дербі атомників". Оскільки місто Южноукраїнськ представляло одразу дві команді - "Автолокомотів" і "Южноукраїнськ". "Муніципали" не дожили до цього сезону, тож місто представляє футбольна команда "Автолокомотив", яка створена на основі працівників автотранспортного господарства Південно-Української атомної електростанції м.Южноукраїнськ. Команда представляє своє місто не тільки у футбольних баталіях, а також у футзальних аматорських турнірах.

З перших хвилин господарі почали старанно тиснути, часто тікали один на один. То лайнсмен піднімав прапорець, то в останній момент у нападника не виходило переправити круглого в ворота. Гол все таки трапився, коли 10-й номер нарешті втік "на побачення" з кіпером, простріливши на протилежний фланг, де напарнику залишалося тільки переправити м’яч у сітку ворот. Под завісу першого тайму господарі реалізували зароблений пенальті. У другому таймі вже почалося знущання. Перевага в класі просто зашкалювала, голи були на будь-який смак. Особливо класним був четвертий м’яч. Гравці "Автолокомотива" розкатали многоходівочку в стилі збірної Бразиліі. Відверто слабка гра захисту і кіпера гостей, зробили свою справу. Фінальний рахунок був схожий на хокейний - 8:0.

Задоволений новим для себе містом і розчарований вбитим стадіоном, я відправився на автовокзал пити пиво і чекати на свій автобус додому.