Стадіон "Олімп" (Южноукраїнськ)
01 серпня 2017
"Олімп"
Адреса:Миколаївська область. Южноукраїнськ.вул. Спортивна.
Відкриття:1988
Місць:5500 (дерев’яні лави, частково демонтовані)
Поле:трав’яне
Освітлення:оснащено
Табло:відсутнє
Клуб:Автолокомотив
Оцінка:
Актуальність09.07.2017
Автолокомотив (Южноукраїнськ) - Аграрник (Шир...
Южноукраїнськ - Казанка 3:0 (11.10.2021)

Розвитку фізичної культури і спорту в Южноукраїнську завжди приділяли багато уваги. У місті діє спортивний комплекс «Олімп», який працює з 1988 року. В його складі стадіон на 5,5 тис. місць, стрілецький тир, відкриті тенісні, баскетбольні та міні-футбольні майданчики, піщане і гареве футбольні поля, ігрова зала, зали художньої гімнастики і боксу, єдиноборств, аеробіки, тренажерна зала та 25-ти метровий плавальний басейн з сауною.

З 1990 по 2008 роки стадіон "Олімп" приймав матчі другої ліги України. Майже вісімнадцять років стадіон був рідною домівкою для "Олімпії ФК АЕС", а пізніше для "Енергії".

У 2014 році стадіон потрапляв у список резервних арен, які були готові прийняти клуби із зони АТО. Але в результаті "Олімп" так і не прийняв жодного матчу в рамках ПФЛ.

Невідомо навіщо були демонтовані майже усі пластикові сидіння. Чи то для реконструкції чи вони вже віджили своє. Але зараз стадіон «Олімп» знаходиться в зруйнованому і аварійному стані з демонтованими трибунами, пошкодженими біговими доріжками та обшарпаним фасадом. Таблички на стадіоні попереджають, що вхід на трибуни заборонений, але все одно "Олімп" продовжує приймати футбольні матчі, а вболівальники слідкують за футбольними баталіями з аварійних трибун.

Зараз стадіон приймає домашні матчі ФК “Автолокомотива” (Южноукраїнськ) у першості Миколаївської області.