Суднобудівник (Миколаїв) - Миколаїв-2 2:2 (23.07.2017)
Суднобудівник (Миколаїв) - Миколаїв-2 2:2
18:00. 23 липня 2017 року.
м. Миколаїв. Центральний. 250 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга.

На цих вихідних мало відбутися перше Миколаївське дербі в незалежній Україні. Я не міг проігнорувати таку історичну подію. Саме тому, плюнувши на пекельну спеку та взявши фотік, я висунувся в бік стадіону.

Хоч якогось ажіотажу навколо цього матчу не було, адже дербі проходило без участі головної команди міста. Вже на стадіоні, взявши пиво і оглянувши усе в окрузі, стало зрозуміло що народу збереться сьогодні небагато. Воно і не дивно, адже вчора на головну команду міста і області прийшло всього лише близько 500 глядачів.

Варто відзначити знову завищені ціни на квитки. Якщо на першу лігу на матчі МФК вони коштують 60-40 гривень, то на матч дубля у другій лізі коштували 20-30 гривень. Ціни майже такі ж, як на домашні ігри ТОП-команд країни... Від того й така "величезна" відвідуваність.

Зайшовши в чашу стадіону, я трохи здивувався, бо перевірки особистих речей взагалі не було. На мою пропозицію перевірити мій рюкзак, полісмен відповів - "навіщо, не потрібно!".

Пролунав державний гімн, після чого була хвилина мовчання в пам’ять про загиблих воїнів України в зоні АТО. Всі присутні глядачі стоячи вшанували пам’ять бійців... крім двох хлопаків, котрим відразу ж вказали на їхню неправоту. З кутової трибуни літній чоловік вигукнув майже через пів стадіону: "ти шо всрався? підійміть цього виродка!". Другому персонажу (як виявилося молодому футболістові) один з тренерів молодіжки крикнув: "ти шо ох*їв, встань, бл*дь!".

Суддя дав свисток, дербі почалося. А в голову лізе думка... цікаво хто здогадався засунути три професійні команди на один стадіон? Адже він не гумовий, а газон не вічний. В минулому році він і одну команду ледве витягав.
Пізніше на трибунах прослизнула інфа, що до Дня Незалежності відкриють довгоочікуваний стадіон "Трудові Резерви", на нього і переїде бездомний "Суднобудівник". Ну що ж, будемо чекати. Давно вже хочу пробити цей стадіон-привид. (Як стало відомо 31.07,коли я вже збирався відправляти звіт, "Трудові Резерви" не встигають закінчити, а резервиний стадіон у місті Очакові не відповідає критеріям ПФЛ, тож "Суднобудівник" буде грати у Первомайську або Одесі).

Варто зазначити, що серед миколаївських уболівальників з’явилися прихильники "Суднобудівника" .Навіть із якоюсь атрибутикою якась з’явилася. Ростуть ...

На перших хвилинах дублери "Миколаєва" заробили пенальті, але реалізувати його з точки, а потім і з двох добивань не вийшло. Воротар витягнув усі три удари, але суддя все одно вказав на центр. М’яч все таки перетнув лінію - 0:1. "Суднобудівник ", довго не розгойдуючись, швидко відквитав один м’яч.

Ультрас "Миколаєва" проігнорували вчорашній матч основи і сьогоднішній матч дубля... Їхній сектор був порожній. А сектор гостей напевно вже павутиною поріс, давненько його ніхто не відвідував.

Особливо веселив "Миколаївський Кварцяний" (В.Мазаратті, тренер МФК-2), який раз у раз кричав матом на своїх гравців так, що було чути на всю чашу стадіона. Цю схожість помітив не тільки я, мужики з трибун кричали: "Кварцяний заспокойся" .

Під завісу першого тайму дублери "Миколаєва" дочекалися помилки голкіпера "Суднобудівника", який чудово провів перший тайм і рахунок став 1: 2. В середині другого тайму в кіпера "Миколаєва" "вселився дух Буффона" і він в одному епізоді витягнув три удари впритул. Ось тільки вже в наступному моменті йому не пощастило, гравці номінальних господарів відразу ж подали кутовий, який увінчався голом.

Симпатія уболівальників на трибунах розділилася навпіл. Одна частина підтримувала гостей, інша топила за господарів.

У кінцівці матчу "Суднобудівник" все таки дотиснув МФК-2, реалізувавши один зі своїх численних моментів. Бойова нічия в першому Дербі Миколаєва.

Спочатку я скептично ставився до цього матчу. Але після боротьби, спортивної злості і непоступливості на полі я поміняв свою думку. Як на мене, матч вдався... Тільки б вболівальників побільше на трибунах.