Стадіон Ліцею (Южноукраїнськ)
31 липня 2017
Стадіон Ліцею
Адреса:Миколаївська область. Южноукраїнськ. просп. Незалежності, 37.
Відкриття:1987
Місць:100 (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Клуб:Тепловик, ДПЕС, Автолокомотив, Рятівник, Благо (Благодатне), Богданівка (Богданівка), КБК (Прибужжя).
Оцінка:
Актуальність09.07.2017

Южноукраїнськ славетний своїм історичним минулим, яке пов’язане з Бугогардівською паланкою Запорізького козацтва. Одним із семи природних чудес України було обрано регіональний ландшафтний парк Гранітно-степове Побужжя, до якого увійшов острів Гард на Південному Бузі в районі міста Южноукраїнськ.

У такому мальовничому та славетному місті, з метою забезпечення підготовки кваліфікованих робітників для виробничих підрозділів Южноукраїнської АЕС Миколаївської області, 1 вересня 1987 року було відкрито середнє професійно-технічне училище №2. Зараз це Державний навчальний заклад "Южноукраїнський професійний ліцей". Йому й належить футбольній стадіон.

Простенький стадіончик з двома трибунами по обидва боки поля. Одна трибуна складається з дерев’яних лав, які вміщують близько ста осіб. Інша трибуна (чи те, що від неї залишилось) зараз без сидячих місць.

На цьому стадіоні проходять обласні та міжліцейні змагання з футболу, волейболу та інших видів спорту. А найголовніше призначення цього стадіону - проведення матчів відкритого чемпіонату міста Южноукраїнська. Вісім команд на газоні цього стадіону виборюють право вважатися найсильнішою командою міста, а на трибунах збирається біля сотні вболівальників.

Місцева молодь знайшла ще одне призначення для цього стадіону та його трибун... вечорами тут грають у літр-бол.