Львів - Буковина (Чернівці) 4:3 (15.07.2017)
21 липня 2017
Львів - Буковина (Чернівці) 4:3
17:00. 15 липня 2017 року.
м. Львів. "Скіф". 1001 глядач
Чемпіонат України. Друга ліга.

Спроба підкорити івано-франківський «Рух» знов вилилась у відвідування міста Лева. Прямих квитків за місяць до подорожі виловити не вдалось, тому Тернопіль знову став зв’язуючою ланкою. Обмінювати свій квиток на нову точку не хотілось. З Тернополя є зручна собака. Дерев’яні лавки, цигани із старою гітарою, прекрасніший вид за вікном – романтика.

Першим ділом у Львові купляю квиток на перший автобус до Франика й скидаю речі у хостелі. Хм…Одеський двір у самому серці Львова – чудово. Далі по плану матч на стадіоні «Прогрес». Помітивши на вокзалі свіженькі стікера тернопільської Ниви, сподівалась на щось цікаве. Але за товариським матчем споглядали лише учні школи Карпат та їх батьки.

До наступного матчу 3 км та 15 хвилин до початку. Убер хоче за свої послуги більше сотні. З глузду з’їхали?

Розпал туристичного сезону – найкращий час ремонтувати трамвайні колії (ну прям як в Одесі). До СКІФу зручно добиратись саме трамваєм. Карта підказує маршрутку, але треба ще йти трішки пішки.
До речі, у неділю грають Карпати, але афіші до цього матчу поклеєні лише на дверях фірмового магазину. По місту лише про ФК Львів оголошення.

На СКІФі є принаймні 4 входи. Незважаючі на те, що матч був без квитків – працювали лише одні центральні ворота. На інших стояли доволі тупуваті стюарти, які пропускали лише членів з автівок. Навпроти центрального входу – гора цегли для ремонту дороги. Ну дуже зручно користатись саме цим місцем пропуску. Через тупість стюартів гублю 7 хвилин матчу. Тому на спробу обшуку відповідаю доволі красномовно, навіть не соромно за такі слова. Якщо на вході був такий страшний шмон – як на трибунах грядки з горілкою? По алеях комплексу курсує автівка поліцаїв – по парковій пішохідній зоні. Аплодую стоячи організаторам професійного заходу. Ну, хоч розмітку нанесли зазделегідь.

Клуб заборонив своїм ультрас відвідувати стадіон. Проте гості показали себе у всій красі. особливо доставило – «У Львові є лише Карпати». На жаль, без піро. Як палити на честь команди, що виграючі у два м’ячі програє 4:3? Сподіваюсь, розмова після матчу надихне гравців битись за честь міста більш завзято.

Повертаюсь до центра пішки. Завтра о п’ятій ранку бас до Франківська.