Стадіон ФЦ "Барса" (Суми)
17 липня 2017
ФЦ "Барса"
Адреса:Суми. вул. Привокзальна, 4.
Місць:1144 місця (пластикові сидіння)
Поле:штучне
Освітлення:оснащено
Табло:просте дерев’яне
Клуб:Барса, Барса U-19, Спартак-СумБуд, СумДУ
Оцінка:
Актуальність10.05.2017

Дитячо-юнацький футбольний центр «Барса» створено 15 жовтня 2012 у рамках Програми розвитку футболу в Сумської області. Знаходиться він у північній частині міста неподалік залізничного вокзалу.

Футбольний центр розрахований на навчання до 1000 дітей у віці від 6 до 17 років. Центр дає можливість дітям області безкоштовно займатися футболом у професійних тренерів на якісних полях. З жовтня 2013 року футбольний центр реалізував програму з безкоштовного навчання футбольних тренерів Сумської області з видачою дипломів категорії «С».

Центр включає в себе одне велике футбольне поле і три поля меншого розміру, спортзалу, фітнес-залу й адміністративні приміщення. Головна ігрова галявина має невисокі трибуни, що мають 1114 місць, щоправда незначна частина сидінь відсутня.

У 2013 році «Барса» брала участь в аматорському чемпіонаті та кубку України, а в сезоні 2015/2016 виступала в другої лізі України та кубку. Після цього, не побачивши сенс в продовження фінансування професійної команди, «Барса» повернулась до обласних змагань та зосередилась на вихованні молодих копанців. Наразі стадіон можна відвідати з грою «Барси» в першій лізі U-19 або у чемпіонаті Сумщини. Також на «Барсі» в обласних змаганнях часто проводить домашні зустрічі «Спартак-СумБуд», який також бере участь в обласних змаганнях.