Стадіон "Ліон" (Малинськ)
16 липня 2017
"Ліон"
Адреса:Рівненська область. Березнівський район. Малинськ. вул. Центральна.
Місць:~160 місць (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:просте дерев’яне
Клуб:Ліон, Лісівник
Оцінка:
Актуальність22.06.2016

Малинський стадіон є особливою спортивною спорудою на українській мапі. Майже всі його складові зроблено із дерева. Це чудово перегукується з природою місцевості та є екологічно. Виключенням є лише покриття бокових стін трибун та ті компоненти, які немає сенсу робити з природних матеріалів. Дві невеличкі трибуни з дерев’яними лавами частково накриті дахом. Довкола галявини також встановлено гарненький парканчик, табло і тренерські та глядацькі лави. Загалом весь незадіяний простір навколо поля вкритий травою. Про «Ліон» як належне дбають, тому станом на літо 2016 року він перебував у відмінному стані. Цей простий, затишний та душевний стадіон безперечно вартий для відвідання поціновувачами справжньої традиційної копанки.

«Ліон» є домашнім для однойменного клубу, який досить успішно виступає в чемпіонаті Рівненщини, а також для «Лісівника», що грає в Березнівському району.

«Вісті Рівненщини» з’ясували історію «Ліона». Стадіон села Малинськ було відкрито у 2012 році. Збудували його на місці руїн цехів лісопереробного підприємства, що згодом перетворилися у стихійне сміттєзвалище. Для зведення стадіону не було використано жодної копійки бюджетних коштів, мешканці Малинську зробили все власними силами та на пожертви благодійників. Місцевий меценат закупив газонну траву та допоміг із технікою. На стадіоні діє поливна система, облаштовані роздягальні та душеві.