Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) - Бориспіль 2:2 (08.07.2017)
Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) - Бориспіль 2:2
м. Ірпінь. "Чемпіон". 25 глядачів
Чемпіонат Київської області.

На цю малоцікаву гру Київської області спочатку планував їхати разом з моїм другом – брітішем, але цього дня він вирішив відпочити, і я сам поїхав на новий для себе, 86-й стадіон.

До нового стадіону в Ірпіні (відкритий рік тому) добирався десь півтори-дві години. Спочатку до метро Академмістечко, а там на 420 маршрутці, у якої якраз кінцева зупинка біля потрібного стадіону.

Перед стадіоном знаходиться місцевих будинок культури з невеличким, але охайним парком. «Чемпіон» мене дуже вразив, невеличкий, лише з одною головною трибуною з дахом і з синтетичною галявиною для гри. Охорони, стюардів чи поліції на грі не було взагалі.

Бориспільські гравці трохи запізнились на гру і вийшли на передматчеву розминку лише за 10 хвилин до фактичного початку матчу, через що гра почалась з запізненням у 10 хвилин.

Цікавинкою цієї гри були дві бокові судді з косами.

Матч проходив за переваги господарів, але не вистачало завершального пасу, а гості раз-на-раз вибігали у контратаки, одна з яких і закінчилась фолом та забитим голом. Трохи згодом гості заробили і реалізували пенальті, а господарі тим часом сперечалися і пихали один одному. А тренер господарів вже другий матч поспіль погрожує розформувати команду. Наприкінці першого тайму «Сокіл» реалізував дуже сумнівний пенальті, а у другому таймі забив і другий м’яч. Підсумок – 2:2 з доволі неоднозначним суддівством бригади арбітрів. Перше коло команди закінчили на сусідніх сходинках, - «Сокіл» - 11-й з 15 очками, «Бориспіль-Фаворит» - 12-й з 12-ма очками.

Активної фанатської підтримки у обох клубів не було. А поруч зі мною сиділи 5-6 колишніх гравців (як я зрозумів) інших клубів і якісь ставки рахували між собою.

Після матчу вирішив трохи прогулятися по Ірпеню, пройшов два парки і дійшов до «кнайпи» де взяв собі літр темного елю на дорогу додому.