Скала (Стрий) - Десна (Чернігів) 2:5 (04.05.2017)
05 липня 2017
Скала (Стрий) - Десна (Чернігів) 2:5
17:00. 4 травня 2017 року.
м. Стрий. "Сокіл". 400 глядачів
Чемпіонат України. Перша ліга.

6-й день туру. Команда розділилась. В мене транзит Львовом з Хмельницького до Стрия. Маленька хмельницька неприємність трішки сповільнила мене, але думок повернутись додому не було. Сьогодні середина нашого тріпу – повертати назад вже запізно.

На підході до приміського вокзалу зустрічаю десант Десни. До речі, це четвертий матч за цю весну з ними, тож настав час познайомитись. Пройти повз них важко – вони гучно сперечались з власницею маленького бару – вчинили їй перевірку а-ля «Ревізор». Нарешті знайомимось з бритішем – ці два дні ми разом мандруємо країною.

Швидко купуємо квитки й вписуємось у вагон. Львівські собаки найадовіші – це третя за 6й день. Ми розмістились у тамбурі й розпили пиво за знайомство. Дорога супроводжувалась піснями й зарядами у кращих традиціях. Від пересічних громадін нас відокремлювали двері й провідниця з охоронцем, яки підтримували спокій у вагоні.

Стрий зустрічає нас блискавками та стіною дощу. Гра почалась без затримок. Добре, що трибуни оснащені дахом – людей зібралось чимало. Обидва фанатські сектори напоготові.

Може в мене ще маленький досвід, але це простой неймовірно – Скала існує вже понад 100 років. Крізь віки команда пронесла й зберігла традиції та кольори. Прикро, що гравці в силу свого меркантилізму не підтримують традиції переможців, тому перевага на полі закріпилась за командою з Чернігова. Їх амбіції щодо підвищення в класі беруть своє.

Кожен вболівальник дуже щиро віддавався грі. Особливо гарно вони співають гімн країни, краще тільки у Жовкві на дзвонах виконують.

Сіверяни показують майже сімейні стосунки між ультрою та гравцями. Це дуже тішить.

«Підштовхуємо» бас з гравцями до виїзда з «Сокола» й прямуємо готуватись до наступної подорожі.