Стадіон "Зоря" (Миколаїв)
28 червня 2017
"Зоря"
Адреса:Миколаїв. вул. Театральна, 10.
Місць:1500 місць (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Клуб:СДЮСШОР Торпедо, ЖФК Торпедочка, Бастіон, Атлетик, Майський, Арарат, Гранд.
Оцінка:
Актуальність21.10.2016

Стадіон "Зоря" був побудований в 1973 році і входить до складу однойменного спортивного комбінату, який належить ДП НВКГ «Зоря» — «Машпроект» (державне підприємство по виробництву газотурбінного обладнання). Історично футбольна команда підприємства виступає на миколаївському стадіоні "Зоря".

Стадіон включає в себе футбольне поле, по одну сторону дерев’яні трибуни в п’ять рядів поля і лавки по іншу сторону.

На цьому полі "Торпедо" проводило свої домашні матчі в чемпіонаті міста та області аж до 2014 року, коли клуб було розформовано.

Перший етап реконструкції стадіону розпочався в кінці 2010 року. Проте за 2 роки роботи не просунулися. Наприкінці 2012 року на ДП «Зоря»-«Машпроект» знову приступили до будівництва поля з штучним покриттям для великого футболу. Створили професійний спортивний об’єкт на території спорткомплексу "Зоря". Дане поле стало лише другим подібним полем в місті Миколаєві. Розмір нового поля підтримує стандарт для матчів команд другої ліги — він становить 92х67 метрів. Але основне його призначення — тренувальна база для клубу та футбольної школи "Торпедо". СДЮСШОР "Торпедо" на штучному полі проводить свої матчі у ДЮФЛУ. Тут же проводить свої домашні матчі в чемпіонаті України жіночий футбольний клуб "Торпедочка".
Була інформація, що повністю реконструюють і стадіон з натуральним газоном, щоби "Торпедо" тут проводило свої домашні матчі в аматорському чемпіонаті України, але далі розмов справа так і не дійшла.

Зараз на стадіоні постійно проходять матчі на першість міста та різноманітні дитячі змагання.

Спортивний комбінат "Зоря-Машпроект" включає в себе стадіон з натуральним газоном, футбольне поле зі штучним покриттям, два міні-футбольних поля, плавальний басейн і залу для футзалу.