Стадіон "Нафтовик" (Надвірна)
27 червня 2017
"Нафтовик"
Адреса:Івано-Франківська область. Надвірна. вул. Гетьмана Мазепи, 36.
Місць:5000 (дерев’яні лави та 200 пластикових сидінь)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:просте електронне
Клуб:Рух
Оцінка:
Актуальність30.04.2017
Битків - Карпати (Болехів) 6:2 (30.04.2017)

Відомо,що у 30-х роках у Надвірній було три футбольні клуби: польска "Бистриця", єврейський "Гакоах" та український "Бескид". Домашні матчі надвірнянці проводили на майданчику, що знаходився на території нинішнього міського парку. Згодом у Надвірній державним коштом було зведено стадіон, відомий нині під назвою "Нафтовик".

Наразі стадіон у дуже гарному стані. Добре зберігся головний вхід в радянському стилі, досі працює електронне табло і повністю цілі дерев’яні лавки на трибунах. Хоча центральний сектор, на якому були встановлені пластикові сидіння, помітно порідшав...

Тут проводять свої матчі у чемпионаті Івано-Франківської області ФК Бескид та команда з передмістя ФК Битків.

З 24 по 29 червня 2017 року на Івано-Франківщині було проведено вже 6-й за ліком Чемпіонат світу серед представників української діаспори. Змагання відбулися в Надвірній та Богородчанах. Саме задля безпечного та відповідного проведення матчів на Надвірнянщині 24 травня керівники району, міста та підприємства НГВУ "Надвірнанафтогаз" проінспектували інфраструктуру стадіону «Нафтовик».

Як пише місцевий сайт, на даний час інфраструктура стадіону потребує значного оновлення, а подекуди і капітального ремонту. Оглянувши все, керівники визначили першочергові роботи та їх виконавців. Оновлення стадіону вже розпочнуть найближчим часом.Тож є надія,що Нафтовик хоч трохи реконструюють.