Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники)
27 червня 2017
імені Богдана Маркевича
Адреса:Львівська область. Винники. вул.Спортова, 2.
Відкриття:1935-1940 роки.
Місць:900 місць (цільні пластикові сидіння)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:електронне
Клуб:Рух
Оцінка:
Актуальність29.04.2017
Рух (Винники) - Поділля (Хмельницький) 3:1 (29.04.201...

Стадіон у Винниках був побудований та відкритий ще наприкінці 1930-х років. У 1954 році завершено будівництво нового стадіону по вул. Спортовій (за польської окупації там знаходилося польське спортивне товариство «Зоря»).

У 1960-х роках було збудовано головну трибуну арени. У 2003 році за сприяння відомого футбольного тренера Мирона Маркевича та президента харківського футбольного клубу «Металіст» Олександра Ярославського було розпочато відновлення футбольного стадіону у Винниках. Тоді ж йому було присвоєно ім’я Богдана Маркевича, футбольного тренера та відомого діяча винниківського футболу, батька Мирона Маркевича. Спочатку стадіон відбудовувався як одна із баз ФК «Металіст» та база футбольної школи Мирона Маркевича.

Нині ж стадіон імені Богдана Маркевича у Винниках є повноцінною спортивною базою із основним полем та двома тренувальними, одне із яких має природнє покриття. Також є два міні-футбольних майданчика. Арена обладнана роздягальнями та інформаційним табло. Поле стадіону освітлюється. Стадіон є тренувальною базою для учнів футбольної школи Мирона Маркевича та футбольних клубів, які приїжджають на ігри до Львова. Зокрема, тривалий час на стадіоні тренувалися футболісти донецького «Шахтаря», коли команда базувалася у Львові та приймала своїх суперників на «Арені Львів». Також стадіон слугує домашньою ареною ФК «Рух» (Винники).