Дніпро (Каховка) - Колос ОТГ (Асканія-Нова) 0:1 (22.04.2017)
25 травня 2017
Дніпро (Каховка) - Колос ОТГ (Асканія-Нова) 0:1
17:00. 22 квітня 2017 року
м. Каховка. "Авангард". 190 глядачів
Чемпіонат Херсонської області.

Перша частина "двійника" тут.

Приїхав я в Каховку впритул до початку матчу. Прогулятись по місту і зацінувати ще один місцевий стадіон "Олімпійський" у мене не було часу, тому я відразу відправився до місця призначення. Стадіон "Авангард" знаходиться в самому центрі міста, всього в кількох хвилинах пішки від автовокзалу.

Зайшовши на стадіон, я був приємно здивований. "Авангард" до цього дня зберіг дух радянської "старої школи". Насправді є в ньому і свої мінуси, адже з роками трибуни добряче "полисіли". Вцілілих лавок залишилося не багато і всі вони були зайняті глядачами. Кому не вистачило місць, спостерігали за матчем стоячи. Любителям AMF, обов’язково потрібно відвідати "Авангард".

В даному матчі зустрічалися друга команда міста - "Дніпро" (першою в місті завжди в місті СК Каховка) та обласний чемпіон останніх років - "Колос". В 2016 році "Колос" став переможцем в чемпіонаті та кубку області, а "Дніпро" був срібним призером.

Матч проходив під повної переваги гостей. На початку здавалося, що розгромна перемога "Колоса" - це справа часу... Але дніпряни надійно грали у захисту. Діючому чемпіону вдалося забити всього один м’яч, але й цього виявилося достатньо для перемоги.

Підводячи підсумки свого ГХ Херсонщиною, я зрозумів що не отримав особливого задоволення від поїздки. Роблячи херову хмару пересадок і дотримуючись похвилинного графіку, щоб вписатися в потрібний автобус я проґавив багато цікавого, що несуть в собі копанкомандри окрім футбольних матчів.

На останок напишу список моїх пересадок: Миколаїв - Берислав - Нова Каховка - Каховка - Херсон - Миколаїв.