Таврія (Сімферополь) - Соллі Плюс (Харків) 2:0 (22.04.2017)
25 травня 2017
Таврія (Сімферополь) - Соллі Плюс (Харків) 2:0
13:00. 22 квітня 2017 року
м. Берислав. "Машинобудівник". 250 глядачів
Чемпіонат України серед аматорів.

Шукаючи плани на вихідні, я вибирав між матчами в Херсоні та Каховці. Оскільки в цей день у Бериславі був запланований матч аматорського чемпіонату України, я вирішив пробивати "двійник" (а якби "Енергія" з Нової Каховки не грала на виїзді, я б замахнувся на рекорд - на "трійник"). Розрахувавши свою поїздку майже похвилинно, я вирушив в дорогу.

Після заяви керівництва "Таврії" про те, що клуб в наступному сезоні буде заявлятися в другу лігу, було цікаво подивитися як змінився стадіон "Машинобудівник" за цей час.

Приїхавши на місце, я одразу відправився до місця проведення матчу. За півгодини до початку гри на трибунах зібралась немала кількість вболівальників. Ось тільки сидячи дивитися матч, змогли тільки ті, що прийшли заздалегідь, іншим, як і раніше, доводиться дивитися його стоячи. Проблема з трибунами так і залишилася відкритою. А це означає, що наступний сезон у другій лізі, "Таврії" доведеться починати на іншому стадіоні.

Але є і два помітних плюса. Це новеньке електронне табло та впевнена й домінуюча гра "Таврії". Якщо в минулому матчі я спостерігав як гравці "Таврії" мучилися, а не грали, то спостерігаючи за цією грою, я був приємно здивований. Сімферопольці повністю переграли одного з лідерів.

На матчі, був повністю відсутній домашній ультрас сектор. Але місцеві вболівальники не розгубилися і досить активно гнали свою команду вперед.

Не чекаючи фінального свистка, я пішов на автовокзал. Усе б нічого, але прямого автобуса з Берислава у Каховку немає, а значить мені треба було спочатку заїхати до Нової Каховки, а звідти вже їхати у Каховку. Така собі екскурсія по містах навколо каховського водосховища.

Продовження "двійника" тут.