Стадіон "Колос" (Баштанка)
17 травня 2017
"Колос"
Адреса:Миколаївська область. м.Баштанка. вулиця Баштанської Республіки.
Місць:2295 місць (цільні пластикові сидіння)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:просте електронне (не працює)
Клуб:ФК Баштанка, ДЮСШ Баштанка
Оцінка:
Актуальність07.05.2017
Баштанка - Вікторія (Березнегувате) 0:0 (07.05.2017)

Дізнатися в якому році був побудований стадіон в місті з 200 річною історією, мені так і не вдалося.Але відомо, що у 1963 році коли смт. Баштанка стала містом, було проведено першу реконструкцію стадіону "Колос". Саме на цьому стадіоні на початку 70-х років розпочав свою тренерську кар’єру видатний укрїанський тренер Євген Мефодійович Кучеревський.

З початку 2000-х Баштанський сирзавод "Славія" взяв під свою опіку місцеву футбольну команду і стадіон.Поки ФК "Славія" гриміла на футбольних майданчиках Миколаївщини, тим самим збираючи різноманітні кубки та медалі, було відреставровано стадіон: встановлено пластикові сидіння та електричне табло.

Але після зміни керівництва на заводі головний спонсор відмовився від підтримки футбольної команди. Через кілька років ФК "Славія" зникла, а стадіону повернули колишню назву - "Колос". З того часу майже нічого не змінилося, стадіон і досі дуже в хорошому стані, а усі стільці й досі цілі. Єдиний недолік - це не робоче табло.

Зараз на стадіоні "Колос" проводять свої домашні матчі у чемпіонаті області ФК Баштанка та ДЮСШ Баштанка .

P.S.Родзинка стадіону "Колос" полягає в тому, що він з усіх боків оточений приватним сектором (крім головного входу) з хатинками, городами та домашньою живністю. Якщо добряче копнути м’яча,то він полетить собі до сусідів на город.