Битків - Карпати (Болехів) 6:2 (30.04.2017)
14 травня 2017
Битків - Карпати (Болехів) 6:2
17:00. 30 квітня 2017 року
м. Надвірна. "Нафтовик". 120 глядачів
Чемпіонат Івано-Франківської області.

Ранок другого дня ми провели в Івано-Франківську. Трохи погулявши центром міста, відвідавши місцеву міні пивоварню і пробивши стадіон "Гірка", ми вирушили в Надвірну.

На матч ми потрапили якраз до стартового свистка. На пристойному стадіоні із 5 000 місць зібралося всього близько 120 глядачів. Як мені пізніше пояснив один з хоперів, справа була в тому, що грала не місцева команда, а футбольний колектив, який представляє передмістя Надвірної. Від того й така низька відвідуваність.

Поки ми гуляли по стадіону з метою його пофотографувати, шановне панство Копанкомандрів розважалося як могло. Були і спільні фото на футбольному газоні прямо під час матчу (глядачі були явно проти цього), і жонглювання м’ячем за воротами, і стікери залишені на штанзі (воротар був в шоці!).

В той час на футбольному полі відбувалося знущання однієї команди над іншою. З перших хвилин Битків проводив майже весь час на половині гостей. Майже з самого початку матчу в сітку воріт Карпат полетіли м’ячі. На полі було повне домінування господарів. Під кінець матчу битківці, забивши шість голів "наїлися" і перестали атакувати з такою ж спритністю, як і на початку матча. Цим відразу ж скористалися гравці Карпат, які в двох атаках поспіль забили м’ячі й змусили трибуни загудіти. Підлив мастила у вогонь і Німець, вигукнувши "даєш шість-шість"... З усіх боків нас свердлили поглядами незадоволені і дратівливі місцеві вболівальники. Але дива не сталося, матч так і закінчився з розгромним рахунком 6-2. Після цього, ми поспішили в бік траси, щоби дістатися нашого наступного місця діслокаціі. За два дні, це буде шостий населений пункт в нашому насиченому весняному турі.