Скала (Стрий) - Суми 0:4 (08.05.2017)
14 травня 2017
Скала (Стрий) - Суми 0:4
16:00. 8 травня 2017 року
м. Стрий. "Сокіл". 367 глядачів
Чемпіонат України. Перша ліга.

Матч в Стрию мав непогану вивіску. Зустрічались друга і третя найгірші команди першої ліги. Обом були конче необхідні очки для продовження боротьби за виживання. Стрийки грали вдома, тому можна було сподіватись на те, що гостям буде не солодко. Але вже перед грою прийшла інформація, що букмекери щось знають, на перемогу гостей значно впав коефіцієнт.

Після початку гри стало зрозуміло, що дійсно, гра на полі точиться за переваги однієї команди. Суми забили м’яча в першій половині гри і пішли на перерву за мінімальної переваги. За грою команд спостерігали окрім місцевої пасивної публіки грядки фанатів обох команд. Стрийки у кількості біля 40 людей та сумчани, які на віддалений виїзд несподівано виїхали в кількості 18 фанатів. Обидва сектори активно підтримували своїх хлопців всю гру, незважаючи на невелику мрячку, котра весь перший тайм бадьорила гравців та глядачів гри, що не ховались під навісом критих трибун.

Родзинкою матчу насамкінець стало піро у виконанні сумчан. Впевнену перемогу своєї команди гості відзначили декількома димами і фаєрами. На якийсь час поле затягло густим димом, рефері навіть був змушений зупинити матч. По завершенню гри футболісти обох команд дякують своїм фанатам за підтримку. Суми продовжує боротьбу за прописку в 1-ій лізі, а Скала вже остаточно втратила шанси не вилетіти.