Енергія (Нова Каховка) - Жемчужина (Одеса) 0:2 (10.08.2016)
06 травня 2017
Енергія (Нова Каховка) - Жемчужина (Одеса) 0:2
17:00. 10 серпня 2016 року
м. Нова Каховка. "Енергія". 500 глядачів
Кубок України. Другий раунд.

В один дуже спекотний літній день я вирішив здійснити давно заплановану поїздку в Нову Каховку.
Приїхавши на місце, я вирішив в першу чергу подивитися стадіон. Враження від "Енергії" залишилися дуже позитивні. Стадіон, побудований ще у 50-х роках, відмінно зберіг свій первісний вигляд.

Оглянувши і вдосталь назнімавши футбольну арену Нової Каховки, я пішов прогулятися по Дніпровському проспекту, уздовж якого по одному боку розташувалися маленькі триповерхові будинки 50-х років, а по іншому мальовнича паркова зона на березі Дніпра. Як для досить маленького містечка, в ньому є на що подивитися і де із задоволенням провести час до матчу. Що дуже сподобалося, то це бездоганна чистота і те, що зберігся первозданний вигляд Нової Каховки. Відразу видно, що місцеві люблять своє місто.

Прийшовши до стадіону, я спробував знайти хоч якусь клубну атрибутику... Але мене запевнили, що такої нема взагалі. Починав потроху підтягуватися і народ. Хотілося б побачити повний стадіон, але оскільки був будній день, на трибунах зібралось всього 500 глядачів. Особливу атмосферу створював дідок, який на трубі грав веселі мотиви.

З перших хвилин гості в атаці діяли активніше. Мали безліч небезпечних моментів, але підвела реалізація. Ледве розпочався другий тайм, як "Жемчужина" вийшла вперед, а вже за кілька хвилин господарі могли зрівняти рахунок. В кінці матчу гості організували другий гол. Гра в нападі у цьому матчі в "Енергії" не виходила, тому шансів відігратися у неї практично не було. В підсумку впевнена перемога "Жемчужини" і вихід одеситів у наступний раунд кубка України.

На матчі були присутні 17 місцевих фанатів, які час від часу гнали свою команду вперед. Але які у них були заряди я навіть не почув, бо акустики на стадіоні взагалі немає. Тому сидячи на протилежному кінці стадіону, я чув тільки барабан.

Отримавши масу позитивних емоцій від стадіону "Енергія" та самої Нової Каховки, я поїхав до Херсона, а вже звідти до Миколаїва.