Зоря (Луганськ) - Манчестер Юнайтед 0:2 (08.12.2016)
07 лютого 2017
Зоря (Луганськ) - Манчестер Юнайтед 0:2
20:00. 8 грудня 2016 року.
м. Одеса. "Чорноморець". 25900 глядачів
Ліга Європи. Груповий турнір.

Наша епічна трилогія добігає кінцю…
Найочікуваніший матч зими – Зоря – Манчестер Юнайтед.
У касах білети було розкуплено за декілька годин. Вгадайте ким? Ні, зовсім не простими людьми. Робітниці кас не дотримувались квот – 4 білети до одних рук – хоч усю трибуну за раз бери, так мабуть і сталося з найдешевшими квитками – їх не стало за годину. Це все на фоні того, що на МЮ білети були дорожчі за інщі матчі ЛЄ. Зранку перед грою випадково побачила пропозицію про квитки – ціна питання у 10 разів вища номіналу… Попит народжує пропозицію – це відомо усім. Ми ще не звикли купувати квитки зазделегідь. Не зважаючи на те, що квитки були викуплені усі – було чимало пустих місць на трибунах…

На чотири дні місто заповнили «люди-у-сірому», бо матч обіцяв бути гарячим. Цим хутко скористувались вболівальники МЮ, гуляючи містом та розмістившись на секторі. Черги на вхід сформувались за дві години до матчу. Вони були більш інтелегентні за попередні. Цього разу штрих-код не сканували, а лише надривали квиток не там де треба. Нарешті з’явились дівчата для перевірки речей.

Ще до початку матча з розкладки гостей почали зникати банери, ще до появи спецнайманців. Якось гидко було споглядати як, ховаючись за спинами «космонавтів», гості провокували наших хлопців… Розчарували мене бритіши …хоча й наші люди теж не сильно по-братерському себе повели, коли в перерві був прорив до гостей… за це вони відхопили трохи газу від охорони.

Незважаючи на рахунок на табло, господарі святкували перемогу.
Дякую усім причетним за ЛЄ-2016. Побачимось у 2017 році…