Таврія (Сімферополь) - Вікторія (Миколаївка) 0:0 (30.10.2016)
17 листопада 2016
Таврія (Сімферополь) - Вікторія (Миколаївка) 0:0
14:00. 30 жовтня 2016 року.
м. Берислав. "Машинобудівник". 400 глядачів
Чемпіонат України серед аматорів.

Після появи інформації про те, що в славному місті Берислав буде відроджено першого чемпіона України сімферопольську Таврію, я загорівся подивитися на новий стадіон і нову Таврію.

Вхід на гру був безкоштовним, а ще всім охочим роздавали безкоштовні програмки. На стадіоні вже було немало вболівальників, яких розважала гучна музика, а на секторі висіли сімферопольські банери, біля яких розмовляли четверо відданих фанатів Таврії, які приїхали підтримати свою команду.

На той момент, коли я закінчив огляд стадіону, на трибунах зібралося близько 400 вболівальників. Більшість з яких дивилися матч стоячи, так як вцілілі лавки можуть вмістити від сили 200 чоловік.
До початку матчу ефектно з’явилася збірна солянка з місцевих фанатів і ультрас з Нової Каховки. Близько двадцяти осіб пройшли маршем вулицями міста, вигукуючи патріотичні гасла, підриваючи петарди та трохи димлячи. Розташувалися вони поруч з фанами Таврії.

Заряди були не злагодженими, що зрозуміло, адже більшість з присутніх на секторі їх просто не знала. Одна частина сектора справді підтримувала команду, а от другу це не особливо цікавило. Вони підривали петарди і диміли саморобними димовухами. Запалювали вони так, що пропалили олдовий банер сімферопольців… Після того, як фанати затягнули -"хай лани широкополі, і Дніпро і кручі", місцеві вболівальники, розсміявшись, аплодували їм.

Що ж стосується місцевої публіки, то вони щиро підтримують Таврію і справді вважають сімферопольську команду "своєю". На трибунах панує по-справжньому сімейна атмосфера.

Сам матч чимось особливим не запам’ятався. Гра була рівна, без великої кількості гольових моментів. Вболівальники постійно гнали гравців Таврії вперед, але забити обом командам так і не вдалося. Фінальний рахунок так і залишився "сухим".