Vilnius - Kaunas 1:7 (05.09.2016)
16 листопада 2016
Vilnius - Kaunas 1:7
18:30. 5 вересня 2016
Vilnius. Vilniaus universitetas. 15 глядачів
Литовська студентська ліга.

Гуляючи одного вечора по набережній та звернувши не в ту сторону, заблукав, неспроможний знайти дорогу до оселі. Швидко темніло. Проходячи дорогою, важко було що розібрати, але стадіон таки ледь-ледь був помітний при місячному світлі . Через декілька днів, проходячи повз стадіон (на цей раз йшли туди цілеспрямовано), бачимо картину - на полі є гравці. Підходимо ближче та дізнаємось, що через годину відбудеться футбольний матч між студентськими командами Вільнюса та Каунаса, що не могло не порадувати. Незапланований граундхоппінг! Вхід був безкоштовний.

На годиннику 18:00. Мав би розпочатись матч, але не тут то було. Ще за півгодини до початку матчу можна було побачити картину як один з тренерів або адміністраторів клубу з Вільнюса тривалий час надзвонював гравцям, кричачи і лаючись аби ті приїхали на гру. Потім на полі було така картина - 5-6 гравців з команди вже є, ще 5 не приїхало. Хтось приїхав у одних шортах, хтось у шльопанцях та без форми. Коротше кажучи в результаті назбиралось їх всього 10. Щодо гостей, то вони були у повному складі та ще заміни з них можна було ставити.

Свисток дали о пів на сьому, коли приїхав останній гравець, який зміг дістатися стадіону. Стрімкі атаки гостей у першому таймі приносять свої успіхи. Перевага гостей на лице, вже за пів години вони забили 4 м’ячі у ворота суперника. Перший тайм так і закінчився, перерва. Другий тайм розпочався жваво: то номінальні господарі атакували, то гості. Аж до 50 хвилини матчу було все гаразд, поки один з гравців з Вільнюса не порушив правила. Почалась бійка, в яку втрутилися всі, хто був на полі, згодом підключилися й тренери, асистенти, лікарі та інші. Суддя зупинив гру на 5-10 хвилин, роздав дві червоні та три жовті картки різним командам тапродовжив гру. Але результат так і не змінився на користь господарів. Далі буде...