Зоря (Луганськ) - Фейеноорд (Роттердам) 1:1 (03.11.2016)
08 листопада 2016
Зоря (Луганськ) - Фейеноорд (Роттердам) 1:1
20:00. 3 листопада 2016 року.
м. Одеса. "Чорноморець". 16855 глядачів
Ліга Європи. Груповий турнір.

Привіт усім, хто нас читає, слідкує та виправляється :)

Знов матч Зорі на одеському стадіоні. На вході величезні черги, майже з бійками поміж народу – бо черги наростають з боків, деякі проривають кордони міліції (нова П в це не макається), щоби бути першими, не зважаючи на тих, хто майже годину пасе задніх. Оскільки на стадіоні перегородили проходи між секторами, черги ширилось та росли. Раніш на обидва входи можна било пройти спокійно, а зараз треба тільки на свій вхід, бо далі огорожа та злі стюарди. Тож люди, звиклі вільно ходити туди-сюди, простоювали дві черги – спочатку туди, куди їм було зручно, а потім туди, куди треба. Під усім цим натиском натовпу огляд був мінімальний.

Проте на трибунах зібралось, як і проти Фенербахче, 16 тисяч глядачів. Хоча гостей з Голандії було в рази більше, ніж з Туреччини. Як вони співали! Неважливо, що майже нон-стоп «Роттердам», але це було так злагоджено та в унісон. А на трибуні можна було побачити увесь цвіт нації. Скажу чесно, увесь перший тайм ми з хлопцями сиділи та кайфували від пісень. А я ще не збиралась йти на цей матч… До другому тайму нам принесли дарунки з центральної Віп-трибуни А – там такі торгують пивом! (Не забуваємо, що офіційний спонсор Ліги Європи – пиво!)

Під час виходу команд на поле розвивався синій флаг "УЄФА = мафія" прямо над їх головами. До кінця першого тайму він зник з поля зору.

Номінальні господарі виглядали дуже пристойно. «Мужики» боролись. Який красень був гол з офсайду...

Після матчу ми з С-ою стояли під забором біля гостей, щоб обмінятися стікерами. Багато хто підходив робити селфі, а один хлопчина сподівався на щось більш екзотичне. Голандці раділи поразці МЮ – вони на першому місці в групі…тож наступний матч в Одесі буде дуже спекотним, тож зранку готуйтесь до веселощів у грудні.