Стадіон "Машинобудівник" (Берислав)
06 листопада 2016
"Машинобудівник"
Адреса:Херсонська область. Берислав. вул. Садова.
Місць:200 (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:металеве (не використовується)
Клуби:Таврія (Сімферополь), ДЮСШ Берислав
Оцінка:
Актуальність19.05.2018
Таврія (Сімферополь) - Вікторія (Миколаївка) 0:...
Таврія (Сімферополь) - Соллі Плюс (Харків) 2:0 (22...

Стадіон "Машинобудівник" знаходиться на околиці міста біля Бериславського машинобудівного заводу, якому, судячи з усього, і належить.
На території стадіону є адмінбудівля з віп-ложе, металеве табло (яке не використовується за призначенням) і постамент для олімпійського вогню. Що ж стосується трибун, то любителям футболу, які прийшли на стадіон, особливо нема де присісти. Оскільки ось вже більше десятка років, лавки для глядачів практично повністю відсутні за винятком одиноких хаотично розкиданих по периметру, на яких може поміститися близько двохсот уболівальників.
На сайті сімферопольської Таврії є інформація про те, що стадіон має 4000 місць... напевно саме стільки могли вмістити трибуни, коли були цілими.
Дивною особливістю "Машинобудівника" є те, що відразу за його адмінбудинком розташоване кладовище. Якщо сильно вибити м’яча за бокову лінію, то його доведеться дуже довго шукати серед пам’ятників.
Не так давно,на території стадіону було відкрито міні-футбольне поле зі штучним покриттям, яке відкрите для всіх бажаючих.
Хочеться вірити, що керівництво Таврії і місцеві чиновники все таки приведуть до ладу єдиний стадіон в місті.

Травень 2018


Жовтень 2016