Бровари - Обухів 3:1 (05.11.2016)
05 листопада 2016
Бровари - Обухів 3:1
14:00. 5 листопада 2016 року.
м. Бровари. "Спартак". 70 глядачів
Чемпіонат Київської області.

Давно планував і ось на останній тур вирішив поїхати в Бровари. Дістатися до стадіону можна маршруткою з станції метро Лісова або електричкою та пішки. Глянувши розклад вирішив поїхати електричкою та пройтися трішки по місту. Дорогою до стадіону пройшов гарний прибраний парк.

Розповім трохи про історію самого клубу. У 2001 році був створений клуб "Нафком", виступав у першій та другій лізі України та навіть виходив у 1/8 кубка України. У 2009 році клуб припинив своє існування. Згодом у 2012-ому створили ФК Бровари, який виступав спочатку у першій, а потім і у вищій лізі Київщини, де лишається і зараз.

Тепер про сам матч. Приїхавши на стадіон приємно порадував столик з атрибутико місцевих фанатів, за який зараз відповідає людина, яка створили движ Броварів. Серед атрибутики були програмки, які виходять накладом у 30 примірників кожного матчу, магніти, вимпела та інше. Через декілька хвилин міг спостерігати, як місцеві ультрас заносили невисохлий банер, який вони підготували до матчу. Обухівчани в кількості 8 чоловік теж почали збиратись. І ось початок матчу, спочатку на секторі Броварів запалюється два жовтих дими, а потім РДГ та червоний дим. Гра на полі доволі рівна. Проте місцеві фанати не заспокоюються та зі старих сидушок вони влаштовують вогнище, на яке потім приїхали пожежники та хлопці ледь затушили його. У першому таймі Бровари відкрили рахунок. На секторі господарів час від часу вибухають петарди та два рази запалюється гарний червоний дим. Обухівчани намагаються гнати свою команду вперед. На початку другого тайму гості запалюють дим, фаєра та використовують близько 20 петард, які викликали обурення у місцевих любителів випити. Після цього дійства обухівчани зрівнюють рахунок, після чого пропускають двічі у свої ворота (знову не дуже добре судійство). Після матчу броварські кузьмічи почали розмови з фанатами з Обухова. В наслідок цього інцеденту одного з місцевих у непритомному стані забирає швидка. Після матчу мене підкинув бас Обухова до метро, і я вирушив додому!