MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Liwia Łochów 7:0 (08.05.2016)
31 жовтня 2016
MKS Małkinia (Małkinia Górna) - Liwia Łochów 7:0
17:00. 8 травня 2016
Małkinia Górna. MKS Małkinia. 200 глядачів
Liga Regionalna. Klasa A. Grupa Siedlce [7].

Мій найбільш авантюрний граундхоппінг.

Цей виїзд я планував давно. Ось тільки все ніяк не наважувався. Від Косув Ляцки до Малкіні 17 км, але не ходить громадський транспорт. І ось я вирішив пробити його на ровері (лише було маленьке "але", я востаннє сідав на двоколісний приблизно років 15 тому). Любов до футболу та граундхоппінгу побороли мої побоювання і я рванув на виїзд, про що анітрохи не пошкодував. Їхати по трасі, коли навколо хвойні ліси, було суцільним задоволенням.

Приїхавши в Малкіню, в першу чергу вирішив подивитись стадіон. От тільки знайти його було не так вже й просто. Розташований він за залізничною станцією, в густому парку (лісопосадці). Блукав я з пів години, поки знайшов цей "партизанський" стадіон.

Стадіон і його прилегла територія виглядає дуже доглянутою і охайною. При вході знаходиться невелика адмінбудівля та роздягальні. Навпроти ж розташоване запасне поле з трибунами в один ряд. Як я дізнався пізніше, це старе поле, на якому тут грали ще у 60-70-хх роках. Поруч головне поле з трибунами на 350 глядачів. По центру трибуни накрито дахом. На протилежній стороні розташовані лавки для запасних і трибуни в один ряд.

Серед вболівальників виділявся мужичок пенсійного віку, який під час небезпечних моментів для взяття воріт крутив якийсь девайс, який видавав звук "повітряної тривоги", як у часи Другої Світової. Я вам скажу та ще екзотика :)

На матчі були присутні місцеві, які за сумісництвом ультрас Легії. Оскільки варшавську команду підтримують у всьому Мазовецькому воєводстві, це було не дивно. Ось тільки стояли він якось тихо, попиваючи пивко й зрідка щось вигукуючи. Атрибутики у них помічено не було. Судячи з цього, локальний клуб для них не особливо важливий. А після першого тайму половина з них взагалі пішла. Зате вікове покоління, неабияк зарядившись пивом та настійками, час від часу затягувало кричалки й пісні.

Матч проходив за повної переваги Малкіні. З самого початку матчу господарі домінували у грі. Шквал атак з часом зростав, Лівія майже всією командою підсіла до своїх воріт. Ну а далі гравці Малкіні почали реалізовувати свої моменти. В підсумку рахунок дійшов до непристойного. Гості за весь матч спромоглися провести лише кілька атак. Як підсумок легка перемога господарів з розгромним рахунком 7:0.

Після закінчення матчу, стрибнувши на ровер, я поспішив додому, адже за польськими законами пересування на велосипеді без манішки в темний час доби заборонено. А у мене такої не було. Накатав в загальній складності не менше 35 км та повернувся з величезною кількістю позитивних емоцій.