Стадіон "Колос" (Житомир)
29 жовтня 2016
"Колос"
Адреса:Житомир. вул. Покровська, 96.
Місць:3500 (дерев’яні лави)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:відсутнє
Клуби:МФК Житомир, Полісяночка
Оцінка:
Актуальність23.10.2016

Стадіон "Колос" знаходиться на одному зі спальних районів Житомира і належить Агротехнічному коледжу, на території якого і розташований. На даний момент його можна вважати головним діючим стадіоном міста, адже Центральний закритий на реконструкцію.

Загалом, ігри проводять тут досить часто. Свої матчі тут проводить як основна, так і юнацька команди МФК Житомир. Окрім цього на стадіоні грає житомирська "Полісяночка", яка виступає у першій лізі України з жіночого футболу. В цьому році тут було зіграно фінальний матч Кубка Житомирської області з футболу.

Найбільший недолік - якість газону. Поле знаходиться в дуже поганому стані, але схоже це не дуже бентежить як власників стадіону, так і керівництво команд, які на ньому грають.

З усіх боків стадіон оточує насип, висотою до трьох метрів, на якому розташовані дві трибуни. На них встановлено дерев’яні лавки, але їхній стан місцями також досить плачевний, хоча до матчів аматорського чемпіонату України їх трохи оновили. На центральній трибуні знаходиться приміщення з роздягальнями та ВІП-ложе на другому поверсі. Окрім футбольних матчів тут проводять змагання з легкої атлетики, адже наявне досить непогане гумове покриття бігових доріжок.

Якщо вірити деяким джерелам, то стадіон може вмістити 3500 людей, але достовірна цифра, мабуть, невідома нікому, адже стадіон ніколи не заповнювався на 100%.

Жовтень 2016

Липень 2014