Арсенал-Київ - Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 2:0 (29.10.2016)
29 жовтня 2016
Арсенал-Київ - Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 2:0
14:00. 29 жовтня 2016
м. Бориспіль. "Колос". 69 глядачів
Чемпіонат України. Перша ліга.

Безхатченкова команда з Києва вкотре змінила свою домашню арену, що і зумовило мої відвідини цього матчу. Квітень, яка в цей день також була у справах в Києві, склала мені компанію. Без проблем діставшись головного бориспільського стадіону, придбали квиток за 30 (!) грн і вписались в середину.

Як і очікувалось, аншлагу не було. 69 глядачів, частина з яких гравці Арсеналу, губились на просторих трибунах стадіону. Активних фанатів у жодної команди не було, якщо не рахувати шаленого чолов’яку, котрий раз по раз вигукував кумедні речі у бік рефері та футболістів гостей.

Один з бокових суддів виявилась дівчиною, тому я не відмовив собі у задоволенні зробити селфі з нею прямо під час гри. Романтика нижчих ліг, що тут скажеш. Погода була доволі прохолодною, тому під час матчу ми встигли попити чайку, що принесли з собою в термосі. Також поласувати фруктами, печивом та цукерками. За розмовами про життя-буття додивились гру, після чого разом із глядачами, кількість яких збільшилась у 2-му таймі за рахунок того, що на стадіон після перерви можна було зайти вільно без квитка, покрокували на вихід.

Професійний футбол, який не збирає свого глядача - це дивний футбол.