Чорноморськ - Єреміївка 0:2 (24.09.2016)
24 жовтня 2016
Чорноморськ - Єреміївка 0:2
16:00. 24 вересня 2016
м. Чорноморськ. Шкільний. 100 глядачів
Кубок Одеської області. Півфінал.

Нарешті вдалося відвідати Чорноморськ. Він знаходиться в 30 км від Одеси. Але матчі команди, яка зараз виступає на область, проходили тільки по п’ятницях. Тому ми усе літо планували цю поїздку. На жаль, поїхати туди з Німцем поки не вдалося. Все ще попереду.

Для мене місто Чорноморськ є знаковим – саме воно допомогло мені відправитись у першу подорож та відвідати стадіон Метеор у Дніпрі. Саме тут я була свідком того як мої друзі здобували золото у чемпіонаті України з пляжного футболу та як засновувалась ультра у ФК «Бастіон».
В футбольному плані Чорноморськ славиться своїми командами з пляжного футболу, футзалу, ФК «Портовиком» та ФК «Бастіоном». Зараз у чемпіонаті області місто представлено командою «Чорноморськ».

Це був матч-відповідь ½ фіналу Кубка області. «Чорноморськ» приймав «Єреміївку». Гості щосили намагалися виправити помилки першого бою. Було багато гострих моментів. І ось у другому таймі ми побачили два прекрасних гола. Нервували гравці обох команд. Сукупний рахунок двох зустрічей - 3:3. «Чорноморськ» виходить у фінал.