Хаджибей (Усатове) - Чорноморськ 1:0 д.ч. (01.10.2016)
24 жовтня 2016
Хаджибей (Усатове) - Чорноморськ 1:0 д.ч.
16:00. 1 жовтня 2016 року.
с. Великий Дальник. "Великий Дальник". 300 глядачів
Кубок Одеської області. Фінал.

Стадіон у Великому Дальнику біло відреставровано у 2012 році колишнім губернатором області. Зараз він приймає матчі багатьох команд з прилеглих сіл. Якщо міряти від Привозу – до стадіону 17 км, та доїхати можна маршруткою № 72, її кінцева навпроти залізничного вокзалу. Але скоріше дістатися до стадіону можна доїхавши до Двох Стовпів та 5 км пішки, ніж кружляти навколо «7км».

Стадіон оснащено двома трибунами з пластиковими сидіннями, загально на 500 місць. Сидіння нові, а не привезені із старого ЧМП. Гумові бігові доріжки та вуличні тренажери для активного спорту – візитна картка «тої» влади. Є в наявності VIP-місця поза воротами у вигляді дерев’яних лавок. Газон дуже пристойно виглядає, незважаючи на велике навантаження.

1 жовтня на стадіоні аншлаг – фінал кубка області, незважаючи на день села. Обидві трибуни були зайняті представниками Чорноморська та Усатового. Зранку глядачі слідкували за дитячим турніром. Також на стадіоні були присутні великі та поважні члени федерації футболу Одеси.

Гра була запекла й у ній було все – неймовірна жага перемоги, помилки гравців, підкупні судді, червоні картки, додаткові тайми… На стадіоні відсутнє освітлення, тож серія пенальті могла проходити у сутінках, хотілось би це побачити :) Перший додатковий тайм розпочався з чергового видалення, що призвело до бійки. На поле почали вибігати вболівальники Чорноморська – футбол плавно переріс у інші змагання. Але все дуже швидко заспокоїлось та гра поновилась. Кожна дія судді супроводжувалось підказками з трибун - «Суддя, червону!», «Ще червону!». За декілька хвилин на теріторії з’явились представники міліції, які виглядали як шерифи з новими зірками поліції. Їх викликав гравець ФК «Хаджибею», який зловив «ляща» на газоні. Вболівальники ФК «Чорноморськ» згрупувались біля трибуни та скандували ім’я своєї команди. Вони встигли перевдягти свого «бійця», то ж міліціанти з пустими руками повернулись на сільське свято.

Скориставшись помилкою оборони, «Хаджибей» влучив у сітку воріт та став переможцем матчу. Суддів провели гучним «Фу!», «Продажні!», та якби була можливість – закидали б камінням. Під час нагородження ФК «Чорноморськ» вшанували, як героїв, а ФК «Хаджибей» - у тиші.
Огидно, що вищим членам байдуже хто стає переможцем та як здобуваються кубки, що керівникі команд прогинаються під них та замовкають та закривають очі. Прикро – вся ця дія проходила на очах дітей, які мріють та дихають футболом…