Стадіон Центральний (запасне поле) (Миколаїв)
18 жовтня 2016
Центральний (запасне поле)
Адреса:Миколаїв. вул. Галини Петрової, 1.
Місць:288 (цільні пластикові сидіння)
Поле:штучне
Освітлення:оснащено
Табло:дерев’яне
Відкриття:2008 рік
Клуби:ДЮСШ Миколаїв, Вороновка, Варварівка, Вітерра, Скіф-Центр, Автомобіліст, Водник, Олександрович, Суднобудівник, Строй КА
Оцінка:
Актуальність16.10.2016
Врадіївка - Первомайськ 1:0 (16.10.2016)
ФК Кривоозерська-Радсад - ФК Варус 2:1 (15.10.2017)

Cтадіон зі штучним покриттям був відкритий в 2008 році. Його було зведено на місці гаревого поля за рекордний термін — з квітня по листопад. Від заходу до світанку на об’єкті працювали не лише будівельники, а і керівники, тренери та ветерани миколаївського футболу.

Біля поля спорудили трибуну з пластиковими сидіннями у три ряди (на 300 місць), за ними розташувалися чотири роздягальні і ВІП-ложе. Також є лавки для запасних і простеньке дерев’яне табло, але вони за призначенням не використовуються. Освітлення не люкс, але дозволяє як-не-як дограти матч в темний час.

Стадіон знаходиться він на території головної арени Миколаївської області. Він є одним з двом, що несуть основне навантаження аматорського футболу у Миколаєві як влітку, так і взимку. Крім всіх матчів вищої ліги чемпіонату міста тут проходять матчі чемпіонату області та ДЮФЛУ. Також на цьому стадіоні миколаївські команди проводили свої домашні ігри в аматорському чемпіонаті України.

Складається враження, що стадіон взагалі ніколи не відпочиває. Вдень тренування і матчі ДЮСШ, ввечері матчі чемпіонату міста, а з настанням темряви починають тренуватись і грати всі бажаючі, у кого є гроші орендувати поле. Тому штучне покриття неабияк зношене і потребує заміни.