Bonner SC - 1. FC Köln II 2:3 (17.09.2016)
19 вересня 2016
Bonner SC - 1. FC Köln II 2:3
14:00. 17 вересня 2016 року.
Bonn. Sportpark Nord. 1500 глядачів
Чемпіонат Німеччини. Regionalliga West.

Практично кожен стадіон, який я відвідую, у мене вже давно був у списку «шо треба пробити» - Бонн не виняток. З Вюрцбурга в Бонн менше ніж 300 км. За німецькими мірками - дурниця. Але на квитку вихідного дня, який дозволяє користуватися протягом доби усіма електричками по країні, дорога в Бонн і назад зайняла в сумі цілих 11 годин.

Бонн - це перша столиця Німеччини. Після війни і поділу Німеччини на східну і західну, Бонн став столицею західної - ФРН. Новий центр Німеччини мав на той момент населення близько 100 тисяч чоловік. Причин на такий незвичний вибір столиці було багато. По-перше, місто не постраждало під час війни, по-друге після поразки у війні нова столиця мала була бути не величезною і пафосною, а невеликою і скромною. Зіграло свою роль і те, що перший канцлер повоєнної Німеччини був з-під Бонна. За 40 років в статусі столиці населення Бонна зросла майже втричі. Не зважаючи на прогрес міста, у футбольному плані Бонн ніколи не відзначався, головний вид спорту колишньої столиці - це баскетбол. Так і виходить, що Німеччина - єдина країна Європи, чия столиця не була представлена у вищій лізі країни. Зараз футбольний клуб Боннa грає у четвертому дивізіонi.

По прибуттю я відразу попрямував до стадіону і за півгодини до стартового свистка виявився на головній трибуні. Відразу ж помітив, що сектора господарів немає. А гості з Кельна перебували на гостьовому секторі на головній трибуні. Ультрас Бонна так і не з’явилися. Як з’ясувалося, Кельн за пару годин до свистка увірвався на стадіон і зайняв домашній сектор. Ось мабуть поліція вирішила підстрахуватися і будь-яким способом не допустити зустріч опонентів і затримали фанатів на час матчу. Не зважаючи на хороший супорт фанатів Кельна, які протягом усього матчу нон-стопом співали, сектора Бонна все-таки не вистачало. Дуже вже мені хотілося цей маловідомий руху побачити на живо.