Суднобудівник (Миколаїв) - Інгулець-2 (Петрове) 0:0 (14.08.2016)
18 вересня 2016
Суднобудівник (Миколаїв) - Інгулець-2 (Петрове) 0:0
17:00. 14 серпня 2016 року.
м. Первомайськ. Центральний. 300 глядачів
Чемпіонат України. Друга ліга.

Поява в Миколаєві другого професійного клубу викликала чимало суперечок і розбіжностей між любителями футболу, а часом навіть непорозумінь.

Про що зараз і розповім ...

Новостворений ФК Суднобудівник був заснований у 2016 році. Історія клубу не пов’язана з МФК Миколаїв, який раніше носив таку ж назву. Також новий клуб не має ніякого відношення до Суднобудівника, постійного учасника чемпіонатів Миколаївської області та міста, чия історія почалася ще в далеких 20-30х роках, а закінчилася у 2015 році.

У 2016 році, новонароджений Суднобудівник дебютував в аматорському чемпіонаті України. У групі з 4 команд, посів останнє місце. В чемпіонаті області особливих успіхів не мав. В чемпіонаті міста, в таблиці з 10 команд, йдуть на передостанньому місці.

Але є у цієї команди, своя родзинка: З 23 гравців, заявлених в команді, 22-вихованці миколаївського футболу! Таким показником навряд чи може похвалитися будь-хто з інших учасників чемпіонату країни.

Головним тренером є громадянин США, який мешкає у Миколаїві, Денні Люксенс, за словами якого у клубу англійські спонсори і велике майбутнє.

Чимало миколаївських уболівальників негативно висловлюються щодо того, що Суднобудівник взяв собі легендарну для миколаївців назву.

У клубу немає бази, немає уболівальників, немає стадіону ... Керівництво МФК Миколаїв, заборонило Суднобудівнику грати на Центральному міському стадіоні. Тому дебютний сезон у другій лізі України вони проводять за 170км від міста у Первомайську.

Щойно я дізнався про новий ФК і про те, що домашні ігри Суднобудівник буде грати в Первомайську, загорівся бажанням "вбити двох зайців одним пострілом": подивитись на новостворену команду і пробити новий для себе стадіон у другому за величиною місті Миколаївської області.

На гру "гастролерів" зібралося близько 300 вболівальників. На сайті ж ПФЛ дали інфу про 700 осіб. На мій подив місцеві досить таки активно підтримували миколаївців.

Інгулець-2, як і личить лідеру, взяв гру під свій контроль. Петровці домінували протягом майже усього матч. Миколаєвці надійно працювали в захисті і грали на контратаках.

На початку матчу стався неприємний момент. Після ігрового зіткнення миколаївський футболіст втратив свідомість. Довелося викликати карету швидкої допомоги, яка забрала футболіста з поля.

Особливої похвали заслужив голкіпер господарів. Хлопець тягнув все що можна і не можна. Завдяки його впевненій грі і старанням захисників, матч закінчився сухою нічиєю. В кінці матчу, 20-річний воротар зірвав справжні оваціі від місцевих уболівальників.