Стадіон Центральний (Первомайськ)
16 вересня 2016
Центральний
Адреса:Миколаївська область. Первомайськ. Уманський узвіз.
Місць:3600 (цільні пластикові сидіння)
Поле:трав’яне
Освітлення:відсутнє
Табло:просте електронне
Відкриття:1947 рік
Клуби:МФК Первомайськ, Суднобудівник (Миколаїв)
Оцінка:
Актуальність08.2016
Суднобудівник (Миколаїв) - Інгулець-2 (Петрове...

На місці злиття річок Синюха та Південний Буг розташувалося місто Первомайськ, друге за величиною в Миколаївській області. На березі Південного Бугу, потопаючи в зелені розташований невеликий стадіон.

На території нинішнього стадіону розташовувалися грязелікарня і пожежна частина.Повінь 1932 року зруйнувала будинки, і міськрада вирішила їх не відбудовувати. На їхньому місці заклали парк, а у 1947 році відкрили стадіон.

У 2009 році місто Первомайськ відзначило своє 333-ліття. Головним подарунком до Дня міста була реконструкція центрального міського стадіону: був змiнений газон, вiдремонтовані трибуни та вхiдна брама, встановлено пластиковi крiсла, турнiкети та табло. На террiторiï був змонтований тренажерний майданчик.

На терiторiï стадiону знаходиться ДЮСШ, яка була створена ще у 1946 роцi. До неї входять секцiï з футболу, боксу, волейболу, велоспорту та важкої атлетики.

У різні роки тут грали місцеві команди: Іскра, Меркурій, Фрегат, команда м.Первомайська. У 2013 році Енергія (Миколаїв) проводила тут свої домашні матчі у Другій лізі України. Зараз на Центральному стадіоні господарюють відразу дві команди: МФК Первомайськ (Чемпіонат області, Аматорський чемпіонат України) і Суднобудівник (Миколаїв) (Друга ліга України).